Podwieszony Zadaj pytanie szefowi KSW - zapowiedź wywiadu

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Kawulski-Maciej-Lewandowski-Martin.jpg


Hej panowie

Robimy dłuższy (mam nadzieję) wywiad z szefem KSW - Maciejem Kawulskim. Jeśli macie jakieś pytania do współwłaściciela największej federacji w naszej małej galaktyce MMA to poproszę o wpisy w tym temacie, w miarę możliwości postaramy się je zadać podczas wywiadu :)
 
Czy będą jeszcze gale w formacie "Live in studio"

Czy zamierzają podbić inne kraje niż Anglia i Irlandia? Np: Niemcy czy może jakaś Skandynawia?

Jak zapatrują się na zatrudnienie Arlovskiego, gdyby ten został zwolniony z UFC. (Pewnie się nie zapatrują bo 5 porażek z rzędu nie wygląda najlepiej)

Mają jakiś pomysł co dalej, bo na ich galach ciągle przewijają się te same twarze. Na Narodowym walczyli Gamer z Parkiem, Pudzian i Lipski. Gala w Irlandii: Gamer z Parkiem, Pudzian i Lipski...

Da się bez hejjtu? Da! Bierzcie ze mnie przykład.
 
Pudzian Pudzianem, ale czy nie uważa że to dobry moment na wyeksponowanie Gamera szerzej i bardziej dając mu ME gali w Dublinie? Starcie z Parke wydaje się być idealną okazją skoro Irlandczyk jest tak popularny. Zieloni fani zrobią robote. Pozdrawiam Pana Maćka, proszę przekazać

Nie zezwalam zgody na odpowiedź typu: Pudzian jest popularniejszy od Normana.
 
Czy będą jeszcze gale w formacie "Live in studio"

Czy zamierzają podbić inne kraje niż Anglia i Irlandia? Np: Niemcy czy może jakaś Skandynawia?

Jak zapatrują się na zatrudnienie Arlovskiego, gdyby ten został zwolniony z UFC. (Pewnie się nie zapatrują bo 5 porażek z rzędu nie wygląda najlepiej)

Mają jakiś pomysł co dalej, bo na ich galach ciągle przewijają się te same twarze. Na Narodowym walczyli Gamer z Parkiem, Pudzian i Lipski. Gala w Irlandii: Gamer z Parkiem, Pudzian i Lipski...

Da się bez hejjtu? Da! Bierzcie ze mnie przykład.

Piękne.

c5fbdf3fe9.jpg
 
Anglia,Irlandia...jakie kraje kraje są następne na liscie jesli chodzi o ekspansje zagraniczną?
 
Czy to prawda że Popek jest teraz najlepiej zarabiającym i tutaj mam problem bo chciałem powiedzieć zawodnikiem a ciężko mi znaleźć inne słowo więc powiedzmy showmanem występujących na galach konfrontacji sztuk walki ?

Czy po rekordowej i spektakularnej Gali na Narodowym mają pomysł na kolejne widowisko które wywołała podobne zainteresowanie wśród fanów KSW?

Czy testy antydopingowe są potrzebne w takich wydarzeniach jak gale KSW? Czy jest to raczej niepotrzebne komplikowanie utrudnianie zawodnikom oraz organizatorom życia?

Czy Mariusz Pudzianowski oraz Mamed Khalidov są nadal największymi koniami pociągowym i jeśli chodzi o frekwencję i oglądalność Gal KSW ? Jak dużo młodym zawodnikom brakuje jeszcze do popularności starych gwiazd.

Dlaczego KSW nie było zainteresowany zatrudnieniem Daniela omielańczuka kiedy ten został zwolniony z kontraktu u f c? Czy faktycznie była to kwestia kilku porażek z rzędu czy też ACB przebiło ofertę finansową?

Jeśli Mamed Khalidov wybierze występy dla innej organizacji niż KSW A organizacja ta będzie organizować galę w Polsce nie boją się że wyrośnie im automatycznie silna mocna konkurencja Nie dość że obfitująca w mocne sportowe nazwiska to także głośne medialnie jak Mamed ?

Gale w Łodzi nigdy nie cieszyły się błyskawiczną sprzedażą biletów nawet jeśli karta walk była atrakcyjna czy pomimo tego planują powrót na Atlas Arene ?

Czy poza ściganiem nieudacznika z Facebooka który zrealizował transmisje swojego telewizora w którym była oglądana gala KSW podejmują jakiekolwiek inne kroki mające na celu ściganie osób nielegalnie udostępniających sygnał z ich wydarzen ? Czy walka z takimi serwisami jak Weeb TV to walka z wiatrakami?

Czy pan Maciej wybiera się na gale ufc do Gdańska?
 
Co sądzi o rozłamie w Ankosie i jaki może mieć to wpływ na zawodników, którzy występują pod banderą KSW?

Komu kibicował w starciu DC vs Jones i co myśli o recydywie sterydowej w wykonaniu tego drugiego?

Czy prywatnie, jako Maciej Kawulski, a nie właściciel KSW jest zwolennikiem wspomagania się sterydami przez zawodników oraz brakiem kontroli w tym zakresie?

Jakie ma plany wobec swojej organizacji na najbliższą przyszłość?
 
1. Czy jest szansa że Aziz wróci do KSW?
2. Czy jest szansa na Narodowy w przyszłym roku? Jeśli nie to dlaczego
3. Dlaczego nie zainwestują w lepszego grafika?
4. Pudzian vs Lashley. Czy możliwe?
5. Czy myśleli o sprowadzeniu Badra Hariego dla Różala?
 
Dlaczego przed galami nie pojawiają produkcje typu Embedded jak przed galą KSW 31 ?
Jakie pomysły i plany na Tomka Drwala ? Jesteś jeszcze zainteresowani Gorylem ?
Czy doczekamy się oficjalnych rankingów KSW ? Chociaż przy 4 galach rocznie...a chuj, można zadać pytanko
 
Jak wyglada proces kontraktowania nowych zawodnikow? Czy menadzerowie czesciej przysylaja oferty swoich podopiecznych do KSW czy moze odwrotnie to KSW wysyla oferty do menadzerow?

Jaka jest procentowa skutecznosc pozyskiwania zawodnikow do federacji, czyli ile procent zawodnikow ktorych KSW chce u siebie miec podpisuje kontrakt a ile procent odmawia?

Czy sa wolni zawodnicy ktorych KSW bardzo chcialoby u siebie miec, ale maja zbyt wygorowane wymagania finansowe? Mowiac prosciej czy KSW stac na kazdego wolnego agenta na swiecie?
 
1. Czy zastanawiali się nad promowaniem zagranicznych mistrzów? Np. nad wysłaniem ekipy filmowej do Lipski lub Koike, żeby opowiedzieli trochę o sobie?
2. Co się stało z formatem No comment? dlaczego nie jest dalej tworzony?
3. Czy robiąc gale w USA będą koncentrować się na Poloni?
4. Co z Kamilą Porczyk? Czy wystąpi jeszcze w tym roku na KSW.
5. Czy uważa, że rekord widowni ze stadionu narodowego da się powtórzyć?
6. Czy śledzi gale FEN-u, kogo chętnie widziałby w KSW?
7. Czy rozmawiali z inwestorami z krajów takich jak Czechy, Chorwacja, Niemcy? Czy planują organizować gale w Europie w miejscach gdzie nie ma Poloni?
8. Czy myśleli kiedys o organizacji gali w Czeczeni?
 
  • Like
Reactions: jut
1. Czy znaleźli już tego głównego inwestora dzięki któremu mieli wskoczyć na wyższy lvl i wejść z przytupem na zagraniczne rynki?

(Martin wspominał w wywiadzie dla Forbsa)
 
czy zamiast wyłącznie z opóźnieniem wprowadzać międzynarodowe standardy (klatka, rundy mistrzowskie etc.) zamierzają stać się prekursorami nowej jakości (np. ważenie w dniu walki)?
 
1) Czy pamięta może videokonfe której był bohaterem przed kliku laty. Jeśli to, to czy byłby chętny na powtórkę?
2) Jak widzi swoje relacje z hardcorowymi fanami? Czy w jego opinii możliwe jest zakopanie topora wojennego i wzajemne poszanowanie.
3)Gdyby tak powrócić do fajnej tradycji godzinnych spotkań i podsumowań po gali KSW, miałby chęci i czas dla któregoś z naszych dziennikarzy?
 
Back
Top