Z TikToka do klatki. „Cesarz Narcyz” wystąpi na gali HIGH League

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
CesarzNarcyz.jpg


Informacja prasowa:

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w klatce wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli "Cesarz Narcyz"!

Lublinianin zasłynął w mediach społecznościowych. Szybko stał się jednym z najpopularniejszych tiktokerów w Polsce. Krótkie filmiki z jego udziałem obserwuje ponad 1,4 mln fanów, a niektóre z opublikowanych przez niego materiałów obejrzało nawet ponad dwa miliony widzów. Jego nagrania zdobyły ponad 57 milionów polubień!

"Cesarz Narcyz" jest również popularny na Instagramie. Tam śledzi go prawie ćwierć miliona osób. Gabriel Tadeusz Bystrycki należy też do "Elita Check", czyli projektu przypominającego słynną "Ekipę" czy "Team X".

Nazwisko przeciwnika "Cesarza Narcyza" oraz data i miejsce pierwszej edycji High League zostaną ogłoszone wkrótce.

To dopiero jedna z pierwszych oficjalnych informacji dotyczących debiutanckiej gali High League. W karcie walk innymi potwierdzonymi uczestnikami są Aniela "Lil Masti" Bogusz, Lexy Chaplin, Josef Bratan i Piotr "czuuX" Czupryn. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w wakacje - z udziałem publiczności!

Na ten moment karta walk gali przedstawia się następująco:

Lexy Chaplin vs TBA
Aniela „Lil Masti” Bogusz vs TBA
Piotr „czuuX” Czupryn vs TBA
Josef Bratan vs TBA
Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs TBA

 
Jedyny freak jakiego znam i szanuję to Szczena z "Chłopaków do wzięcia" - reszty nie znam i się cieszę, że nie znam.
 
Ale guano. To ja już wolę Rycha Szczenę, który jest chociaż dyskotekowym bijokiem i zapewnia dobrą bitkę.
Dokładnie - walka z Bandziorkiem to będzie prawdopodobnie najlepszy freak-fight w historii tego "sportu" w Polsce. A Antykonfident waży 60kg z hantlami w ręce a ma lepszy skill niż całe fake MMA. Pokonał jakiegoś 150 kilogramowego świniaka (nie wiem jak się ten typ nazywał - wyglądał na ułomnego). Powinien teraz 200 kilogramowego Miśka z Nadarzyna wykończyć.

To są freaki a nie jakieś płaczliwe dzieci internetu. Szczena jeszcze kilka waleczek i wchodzi w top middleweight w Polsce.

1625506862433.png
 
Last edited:
Co to kurwa jest. Spierdolina umysłowa z platformy dla innych spierdolin w wieku 10-16 lat której życzę jak wszystkim freakom spoza MMA VIP i FEN/ich nowej federacji oraz innych organizacji sportowych (EFM, KSW itp.) poważnej kontuzji która ich tego sportu oduczy. Dawniej we freaki szli goście którzy albo mieli coś wspólnego ze sportem albo byli silni, a dziś idą pizdy które ja nietrenujący żadnego sportu piwożłop sprzed TV położyłbym jednym strzałem.
 
Wszystko przed nami wystarczy pójść na słynny serwer i za żetony nasrać do miski. Murowany angaż do elite fighters fmma itd :cmgkeepgoing:


Polecam bardziej udział w Hotel Paradise ,Top model lub Warsaw Shore to taki dom freak fightingu . Po udziale dostajesz bilet do octagonu praktycznie za Free
 
Kurwa nie znam typa
Chyba jestem starym dziadem
No ja tym bardziej,więc też zaliczam się do grona starych dziadów, którzy nie kojarzą tych spierdolin umysłowych z YouTube,Tiktoka,czy innych serwisów.
Ale za to kojarzę ich przeciwników,w sumie to przeciwnika, bo ten TBA widać twardy gość, że walczy z kilkoma w jedną galę :frankapprove:
 
Na instagramie śledzi go ćwierć miliona ćwierć-mózgów.

A ilu na "ćwierkaczu"?
 
Nie znam. Czyli target HL to prawilna gimbaza? Bo kto zna tego Narcyza jak nie jakieś 13-latki?

I oni chcą relegować Fame na drugie miejsce? Już to widzę :lol:
 
Miałem wątpliwości, ale czuję, że Malik rozbije bank.

On nie robi gali dla nas. On nawet nie robi gali dla widzów FAME. On robi galę dla ludzi w wieku 13-18 i nazwiska ma imponujące.

Powiedzmy takie jakby KSW nagle przejęło Tyburę, Jędrzejczyk, Overeema i ogłosiło rewanż Pudziana z Różalem.

No czekam co będzie dalej.
 
Back
Top