Z Serii Złote Usta

Kolczu

Brutaal
Welterweight
Może na początek zamieszczę dosyć aktualną potyczkę.

Wanderlei:
- Przyznam się, że Sonnen jest w zapasach dużo lepszy ode mnie. Trenowałem z nim raz w Xtreme Couture i po prostu go zniszczyłem w innych elementach. Myślę jednak, że to dla mnie dobry przeciwnik, a nasza walka będzie niesamowitą gratką dla kibiców. Lubię rozmawiać o swoich przeciwnikach, ponieważ to wzbudza emocje wśród fanów i wtedy z większym podekscytowaniem oczekują oni walk. Walczyłem z wieloma gwiazdami i nikogo się nie boję, mogę zmierzyć się z każdym! - powiedział Wanderlei.

Odpowiedź Mistrza:
- Wanderlei, co Ty gadasz?! Teraz już w kostnicy możesz zmienić sobie napis. Tam gdzie było "przyczyna zgonu" wpisz "wkurzyłem gangstera". Kogo Ty niszczyłeś na treningu? Napewno nie mnie, bo robiłem z Tobą co mi się żywnie podobało i dawałem Ci fory. Dodatkowo przy Twojej nowej twarzy pracowało więcej ludzi, niż przy piramidach egipskich. Twoi sparingpartnerzy zamiatali Tobą podłogę głupcze. Jesteś chodzącą ofermą, która walczy dla pieniędzy. Tak jak to miało miejsce w Tokio, gdzie za jedną akcję dostawałeś 10. jenów...

Ogólnie temat po to by zamieszczać swoje ubione/nowe itd. trashe :P.
 
Zlote usta?


3744563510_20e632bc62_o.gif
 
"Dodatkowo przy Twojej nowej twarzy pracowało więcej ludzi, niż przy piramidach egipskich." ten Sonnen jest niemozliwy :D
 
Back
Top