Z klatki z Pawłem Nastulą i Jankiem Błachowiczem

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Kolejny program prowadzony przez wspaniałego redaktora Mr. Oskara Berezowskiego. W tym odcinku rozmawia on z Nastkiem I Jhonem.
Link: http://www.sport.pl/video/12,98305,8957240,Sport_pl_z_Klatki__Nastula_wejdzie_do_klatki__Blachowicz.html

Piotr Pędziszewski

Shark Fights
Featherweight
Fajny materiał, mógłbym się czepiać do niektórych rzeczy ale generalnie dobrze, że taki program się pojawił. Oskar trochę sztywno ale myślę, że się wyrobi.

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Oskar "Forfiter 2 dan" Berezowski wymiata, dajcie mu spokój :)

Chodzą słuchy, że niedługo ma się pojawić trailer KSW 15, a troche głupio byłoby wypuszczać trailer bez podania przeciwników Janka i Mameda, czyli dwóch głównych walk wieczoru. Więc miejmy nadzieję, że niedługo wszystkiego się dowiemy.

kyfu1

Brutaal
Middleweight
No Vera z nosem na plecach też jest raczej mało prawdopodobny.

EDIT: Ja to bym Samuray'a nawet chętnie znów zobaczył na KSW ale z jakimś innym przeciwnikiem :)

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Oby nie. Jeżeli słowa o gwieździe UFC uznać za lekko przesadzone, to może Wilson Gouveia (choć nie pamiętam dokładnie jak u niego z wagą), wspominani już na forum Eliot Marshall i Rodney Wallace albo Eric Schafer.

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Wie ktoś kiedy bedzie konferencja na której poznamy wszystkich zawodników. (O ile będzie chodzi mi o coś takiego jak przedstawiali japonczyków na ksw 13)

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Mendesa trudno nazwac byla gwiazda UFC (rekord 0-2), natomiast Schafer ma schodzic do sredniej. Ja mam paru kandydatow: wczesniej wspomniani Jardine, Vera, Coleman, no i moze jeszcze Babalu, badz Randleman.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
No juz nie chodzi nawet o te slowo gwiazda, ale powiedz GLF co da Jankowi wygrana nad Samurajem? Ani to glosne nazwisko, ani bez zadnych osiagniec w UFC, wiec mysle, ze to raczej nie on.

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
A ja wam mówię, będzie Keith :P dostanie wprdl od Janka, co tego drugiego zbliży do kontraktu a drugiego oddali od powrotu do organizacji łysego i spółki :D

Meru

Moderator
Cohones
A Houston Alexander? Czy Kawul wspominał, że on nie chciał tej walki bo by mu nic nie dała?

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Mówił coś chyba, że nie chciał walczyć z Jankiem (ja myślę, że to poszło o finanse raczej), właśnie coś z stylu tego, że ta walka by mu nic nie dała czy coś w ten deseń.

GLF

KSW
Heavyweight
Skąd ta pewność, że najbliższa walka na KSW z założenia organizatorów ma coś dać Jankowi? W Polsce ładnie to zareklamują: weteran UFC, pojedynek dwóch zwycięzców turniejów KSW itd.

Ogólnie mnie chyba nikt nie zdziwi w obsadzie tej walki (w przeciwieństwie do przeciwnika Mameda), nawet dwie walki Dżona na jednej gali z Fyeetem i Krzysztofiakiem :P

as i lay dying

Brutaal
Super Heavyweight
może Kimbo Slice zejdzie do 205lbs i będzie walczył z Jankiem na KSW XV xd

polska publiczność lubi takie pojedynki ^^

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Kimbo zaczyna karierę w pro wrestlingu; 5 lutego bije się w Japonii z byłym sumitą Shinichim Suzukawą.

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
@GLF, mam nadzieje, że biorą też pod uwagę to co ma do powiedzenia sam Janek. Nie ukrywa on przecież chęci walczenia dla UFC i myślę, że nie zgodziłby się na przeciwnika z którym walka nie wniosła by nic wartościowego dla jego kariery w tym sporcie.

GLF

KSW
Heavyweight
Czyli uwarzasz, że jak KSW zaoferuje Mendesa to Janek powinien strzelić focha i nie wziąć walki? Przecież to nie jest tak, że oni mogą sobie pozwolić na zatrudnienie każdego, kto da Dżonowi rozgłos. Przede wszystkim rachunek ekonomiczny.

EDIT:
IMHO Janek w tej chwili jest na takiej pozycji, że przekonująca wygrana nad Mendesem da mu angaż w UFC.

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
W sumie to faktycznie Janek jest praktycznie o krok od kontraktu (już po KSW 14 miał się dowiedzieć czy następną walkę stoczy w octagonie), więc chyba i taka wygrana zapewni mu walki u Danuty. Szkoda bo pewnie nie tylko ja życzyłbym sobie, żeby przeciwnikiem Johna był ktoś z wyższej półki i nie chodzi mi o to ile chciałby za walkę tylko o umiejętnośći.

GLF

KSW
Heavyweight
Niedługo pewnie się dowiemy o kogo chodzi, wtedy będziemy się cieszyć bądź rozpaczać. Najważniejsze by Dżon zawalczył i wygrał efektownie.