Z klatki z Pawłem Nastulą i Jankiem Błachowiczem

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
Kolejny program prowadzony przez wspaniałego redaktora Mr. Oskara Berezowskiego. W tym odcinku rozmawia on z Nastkiem I Jhonem.
Link: http://www.sport.pl/video/12,98305,8957240,Sport_pl_z_Klatki__Nastula_wejdzie_do_klatki__Blachowicz.html
 
Fajny materiał, mógłbym się czepiać do niektórych rzeczy ale generalnie dobrze, że taki program się pojawił. Oskar trochę sztywno ale myślę, że się wyrobi.
 
Oskar "Forfiter 2 dan" Berezowski wymiata, dajcie mu spokój :)



Chodzą słuchy, że niedługo ma się pojawić trailer KSW 15, a troche głupio byłoby wypuszczać trailer bez podania przeciwników Janka i Mameda, czyli dwóch głównych walk wieczoru. Więc miejmy nadzieję, że niedługo wszystkiego się dowiemy.
 
No Vera z nosem na plecach też jest raczej mało prawdopodobny.







EDIT: Ja to bym Samuray'a nawet chętnie znów zobaczył na KSW ale z jakimś innym przeciwnikiem :)
 
Oby nie. Jeżeli słowa o gwieździe UFC uznać za lekko przesadzone, to może Wilson Gouveia (choć nie pamiętam dokładnie jak u niego z wagą), wspominani już na forum Eliot Marshall i Rodney Wallace albo Eric Schafer.
 
Wie ktoś kiedy bedzie konferencja na której poznamy wszystkich zawodników. (O ile będzie chodzi mi o coś takiego jak przedstawiali japonczyków na ksw 13)
 
Mendesa trudno nazwac byla gwiazda UFC (rekord 0-2), natomiast Schafer ma schodzic do sredniej. Ja mam paru kandydatow: wczesniej wspomniani Jardine, Vera, Coleman, no i moze jeszcze Babalu, badz Randleman.
 
No juz nie chodzi nawet o te slowo gwiazda, ale powiedz GLF co da Jankowi wygrana nad Samurajem? Ani to glosne nazwisko, ani bez zadnych osiagniec w UFC, wiec mysle, ze to raczej nie on.
 
A ja wam mówię, będzie Keith :P dostanie wprdl od Janka, co tego drugiego zbliży do kontraktu a drugiego oddali od powrotu do organizacji łysego i spółki :D
 
A Houston Alexander? Czy Kawul wspominał, że on nie chciał tej walki bo by mu nic nie dała?
 
Mówił coś chyba, że nie chciał walczyć z Jankiem (ja myślę, że to poszło o finanse raczej), właśnie coś z stylu tego, że ta walka by mu nic nie dała czy coś w ten deseń.
 
Skąd ta pewność, że najbliższa walka na KSW z założenia organizatorów ma coś dać Jankowi? W Polsce ładnie to zareklamują: weteran UFC, pojedynek dwóch zwycięzców turniejów KSW itd.



Ogólnie mnie chyba nikt nie zdziwi w obsadzie tej walki (w przeciwieństwie do przeciwnika Mameda), nawet dwie walki Dżona na jednej gali z Fyeetem i Krzysztofiakiem :P
 
może Kimbo Slice zejdzie do 205lbs i będzie walczył z Jankiem na KSW XV xd



polska publiczność lubi takie pojedynki ^^
 
Kimbo zaczyna karierę w pro wrestlingu; 5 lutego bije się w Japonii z byłym sumitą Shinichim Suzukawą.
 
@GLF, mam nadzieje, że biorą też pod uwagę to co ma do powiedzenia sam Janek. Nie ukrywa on przecież chęci walczenia dla UFC i myślę, że nie zgodziłby się na przeciwnika z którym walka nie wniosła by nic wartościowego dla jego kariery w tym sporcie.
 
Czyli uwarzasz, że jak KSW zaoferuje Mendesa to Janek powinien strzelić focha i nie wziąć walki? Przecież to nie jest tak, że oni mogą sobie pozwolić na zatrudnienie każdego, kto da Dżonowi rozgłos. Przede wszystkim rachunek ekonomiczny.

EDIT:
IMHO Janek w tej chwili jest na takiej pozycji, że przekonująca wygrana nad Mendesem da mu angaż w UFC.
 
W sumie to faktycznie Janek jest praktycznie o krok od kontraktu (już po KSW 14 miał się dowiedzieć czy następną walkę stoczy w octagonie), więc chyba i taka wygrana zapewni mu walki u Danuty. Szkoda bo pewnie nie tylko ja życzyłbym sobie, żeby przeciwnikiem Johna był ktoś z wyższej półki i nie chodzi mi o to ile chciałby za walkę tylko o umiejętnośći.
 
Niedługo pewnie się dowiemy o kogo chodzi, wtedy będziemy się cieszyć bądź rozpaczać. Najważniejsze by Dżon zawalczył i wygrał efektownie.
 
Back
Top