XV sezon Typera BetSafe: UFC Fight Night: Holohan vs. Smolka

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
8wku6b1w.jpg


Ostatnia gala XV sezonu Typera BetSafe. Żeby wziąć udział w Typerze, trzeba wytypować zwycięzców pięciu pierwszych pojedynków ze strony mmanaliza.com.

+ Norman Parke vs. Reza Madadi

Dodatkowo nakreślić metodę skończenia tych walk (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja). A na koniec wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie który z zakładów, biorących udział w Typerze i to wszystko!

Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, pięć osób z największą ilością punktów otrzyma po 120 zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.

lista_pazdziernik_edycja_11.jpg
 

Puczi

Dobry człowiek
Seery decyzja
Daly decyzja
Breese decyzja
Jotko decyzja
Holohan decyzja
Parke decyzja
 

sawciu

Bellator
Heavyweight
Norman Parke tko
Neil Seery decyzja
Aisling Daly decyzja
Cathal Pendred decyzja
Krzysztof Jotko decyzja
Louis Smolka decyzja
 

stfu

Jungle Fight
Lightweight
Seery decyzja
Daly decyzja
Breese decyzja
Jotko decyzja
Smolka decyzja
Parke TKO/KO
 
Last edited by a moderator:

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
lista_pazdziernik_edycja_2.jpg


Na chwilę obecną prowadzi @HubiSSJ3, drugie miejsce po dwóch galach zajęli ex-aequo @Ariske oraz @Wolek. Czwarte przypadło Gaarze oraz @stfu. @Puczi pod progiem jak Korwin. Przed nami jeszcze do typowania KSW w Londku Zdroju! (PS. @Gaara, nie zapomnij uiścić podwójnej stawki na BetSafe na przyszłe typowanie :)).
 

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Kurde, tak. Faktycznie. Z tym, że pisząc ten tekst i patrząc na gale, zapomniałem zupełnie, że w październiku jeszcze jest KSW w Londynie :D.
 

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
Specjalnie tak późno jest te typowanie, żebym nie mógł typować i przegrał... Oj się Kaczor za takich weźmie, oj się Kaczor za takich weźmie :crazy:
 
Top