Wywiady po gali UFC 126

MirJitsu

Brutaal
Lightweight
tylko ze KID to Japoniec co probuje mowic w obcym jezyku, a Diaz jest poprostu niedouczony swojego ojczystego ;>

PiorunPL

Jungle Fight
Heavyweight
Ten chyba najlepszy :)

Steven Segal twierdzi ze to ona nauczył Silve tego nokałtującego kopniecia :-)

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Kid chodził do liceum w USA. I tak Gono ma najlepszy Angielski z Japończyków.

drvh

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Bawi mnie niezmiernie fakt, że Seagal traktuje front kicka jako swoją autorską technikę, może ja jestem dziwny, i ślepy ale nie widziałem w tym kopnięciu Silvy – żadnej specjalnej wariacji technicznej. Świetnie wykonany, mocny front kick z dobrym timingiem który trafił w szczękę – ale gdzie tu jest jakaś oryginalność? Jeśli ktoś potrafi mnie oświecić, będę bardzo wdzięczny.

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
drvh

Widzisz cos specjalnie w piciu wodki ? A jak pije Linda z Konradem ? I to jest ta roznica.:-)

Kostucha

Oplot Challenge
Welterweight
Steven Seagal powinien trenować Mariusza Pudzianowskiego – zna się na tym, a w dodatku jest mistrzem submission fighting’u, jak robi dźwignię na łokieć lub nadgrstek to zawsze kończy się złamaniem (Liberator, Nico etc.)

Kostucha

Oplot Challenge
Welterweight
Skończyłem oglądać wywiad z Jones’em i normalnie on jest jak “Dr. Jekyll and Mr. Hyde”. Przed walką psychol po walce mnich z tybetu w stanie “zen”.

Kraver

Legacy FC
Middleweight
raczej Seagal Deadly Fighting Techniques
icon_biggrin.gif

michuvx

Oplot Challenge
Welterweight
Śmieszne ta gadka Segala o front kicku. Mam takie samo zdanie jak poprzednik. Front kick stary jak karate. W wykonaniu Silvy bardzo celny i ze świetną dynamiką.

PiorunPL

Jungle Fight
Heavyweight
Pudzian to by musial brac lekcje u Chucka Norrisa, z jego siła kopniecie z półobrotu przestalo by byc glupim zartem

koszyk

Jungle Fight
Lightweight
Jeśli nikt nie sprowadzi do UFC Chucka Norrisa to Silva będzie pas do 60 trzymał. Segal Deadly Techniques (From Japan Techniques Variations) Camp

G

Guest

Guest
Koper2007 “Przecież gdyby nie Segal Silva niemiałby żadnych szans w tej walce” Masz spore poczucie humoru.

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Nie wierzę. Ty chcesz nas wkręcić, ze nie skumałeś żartu.

Z pewnością, wkręcasz nas.

cycek

Oplot Challenge
Lightweight
Oglądałem film z ich wspólnego treningu i pamiętam, że Seagal faktycznie uczył go podobnego fronta. Silva kopał wcześniej typowo tajskie fronty, a Seagal pokazywał mu, że szybsze będą właśnie uderzane w stylu, który widzieliśmy na gali czyli bez “biodra”.