Wywiad z Mariuszem Radziszewskim

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Kawałek wywiadu z zawodnikiem Team MMARocks Mariuszem Radziszewskim który niestety z powodu kontuzji nie weźmie udziału w kolejnej gali Pro FC:
Silesia Style: Powiedz nam Mariusz, kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda ze Sportami Walki?

Mariusz Radziszewski: Moja Przygoda zaczęła się około 9 lat temu. W tamtych czasach chłopaki chodzili na siłownię lub trenowali sztuki walki. Ja wybrałem tą drugą drogę. W internecie zetknąłem się z pierwszymi filmami z walk MMA i jak to się mówi „połknąłem haczyk”.

SS: Jaką walkę uważasz za najlepszą w Twojej karierze zawodowej?

MR: Dobrą walkę dałem z Adamem Golonkiewiczem z Opola, natomiast uważam, że najlepsza walka na pewno jest jeszcze przede mną.

SS: Gdzie trenujesz?

MR: Na dzień dzisiejszy trenuję w dwóch miejscach. W Bytomiu u siebie, gdzie mam możliwość treningu z dobrymi zawodnikami takimi jak Artur Kadłubek, Łukasz Bugara czy Irek Cholewa oraz z chłopakami , którzy trenują u mnie. Drugim miejscem jest Chorzów, gdzie w klubie Spartan BJJ Maćka Poloka szlifuję techniki parterowe.
Cały wywiad do przeczytania na nowej stronie Silesia Style na której znajdować się będą informacje z bytomskich klubów walki jak również wywiady z zawodnikami z tego regionu

Wywiad z Mariuszem Radziszewskim

Bartek

Oplot Challenge
Lightweight
No tam fajny wywiad, ale jestem rozczarowany. Widzę początek nagłówka: Wywiad z Mariuszem
Myślę, no w końcu jakiś news o naszym czołowym ciężkim – Pudzianie, a tu zonk
icon_sad.gif