1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wywiad z Maćkiem Górskim

Discussion in 'Forum MMA' started by Adams, Mar 31, 2011.

1. Adams

Adams Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    351
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
  2. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Mam nadzieję, że ten wywiad uświadomi kilka rzeczy pieniaczom i część z nich odwiesi psy z Maćka.

Take care, Góral.

3. michuvx

michuvx Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    63
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Szacunek dla Górskiego.

4. Bubi

Bubi ONE FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,511
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    1,790
    Super wywiad. No i pokazał jak to jest naprawdę, a tej dwójki cwaniaczków K&L nigdy nie lubiłem.

5. Miedziak

Miedziak BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    904
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    Szkoda, że nie pokusił się o podanie konkretnych kwot, bo jeśli nie teraz jest na to odpowiednia pora to kiedy? Oficjalnie zakończył karierę, jest to spowodowane sytuacją materialną... No chyba, że liczy na polepszenie stosunków z K&L

6. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Z jednej strony ma rację - mała kasa, ale z drugiej - gdzie jest duża ? Bez sponsorów to i w UFC trzeba dokładać ze swojego. Tutaj nie można mieć pretensji do organizacji czy duetu. Zapewne nie tylko Maciek dokłada do interesu, ale nie każdemy ta inwestycja wyjdzie.Zarabiają jedynie twarze które są w stanie przynieść MMA popularność i pieniądze. Maciek nie jest rozwojowym zawodnikiem i widać,że zdaje sobię z tego sprawę, że w MMA więcej nie zarobi gdyż nie jest w stanie podnieść poziomu swoich walk. Tylko szkoda, ze cała ta sytuacja została w taki brzydki sposób zakończona.

7. piotreks92

piotreks92 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    645
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Kurcze tylko ja mam taki problem ,że tylko słyszę pierwsze pare sekund gdzie leci piosenka a potem wywiad dla głuchoniemych ???Dodam ,że przy każdym wywiadzie dla sw tak mam ;///

8. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    doszedłem do wniosku ze ten wywiad pokaze wielu osobom ktore traktuja mma bardziej jako sposób na życie, że na polskim poziomie nie ma z tego kokosów, i nie poswieca sie dyscyplinie na maxa tylko beda traktowac to mocno rekreacyjnie... a kiedys mialem plany zeby zawalczyc w przyszłoscis. Po ujawnieniu zarobków w NAJLPSZEJ POLSKIEJ ORGANIZACJI sadze ze wiele osób zakonczyłoby swoja kariere/przygode podobnie jak maciek, najwieksza ironia jest to ze polubiłem górskiego dopiero po zakończeniu kariery, powodzenia Maciek!

9. Adams

Adams Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    351
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    @piotreks92

Dlatego, ze dzwiek jest tylko na lewym kanale, sprobuj odsluchac na sluchawkach.

Swoja droga to lekką amatorka jest to, ze sw nie potrafią tego naprawic, przeciez to sa 2 minuty roboty w najprostrzym programie do obrobki dzwieku.

10. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,024
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Szkoda, że KSW najprawdopodobniej zwiększyło zarobki, ale zawodnikom płacą tyle samo, bo chyba nikt mi nie powie, że z biletów itd. mają mało zysku..

11. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    Po tym wywiadzie dalej tak na prawdę nic nie wiadomo w kwestii zarobków. Ja bym chciał wiedzieć czy Maciek dostawał w turnieju przynajmniej takie stawki jak proponowano Kicie 1,5 roku temu i czy dostawał tyle rzeczywiście na rękę, czy jakiś procent brał menadżer. Irokez za ostatnią walkę dostał 4 tys. $, czyli dwa razy tyle co było w "ofercie Kity" za porażkę w finale turnieju.

Bardzo prawdopodobne, że KSW zwiększyło zarobki dzięki Pudzianowi, ale według mojej wiedzy Mamed walczy teraz za znacznie lepsze pieniądze niż na KSW 11. Za ile dokładnie tego niestety nikt głośno nie powie.

12. spa

spa WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,407
    Zdobyte Lajki:
    3,797
    Punkty:
    2,790

A jak jest naprawde? Jakos nie widze, zeby Chalidov plakal w wywiadach, ze dostaje marne pieniadze.

Zaraz beda gadac, ale to Mamed Chalidov, on dostaje kokosy.

Moze i tak. Ale nic nie stalo na przeszkodzie, zeby pokonac Fina i potem zawalczyc za lepsze pieniadze jako gwiazda, mistrz KSW. Stoczyc potem pojedynki zagranica, np.

Te cwaniaczki K&L zrobily wszystko by go wypromowac, a reszta(czyli wygranie turnieju) zalezala juz od samego zawodnika.

Ja tego nie umiem pojac, jak zawodnik bez nazwiska, bez znaczacych osiagniec w MMA narzeka, ze nie zarabia na poziomie gwiazd.

Sam twierdzi, ze jego kariera to rodzaj inwestycji, wiec normalne jest, ze jak sie inwestuje, to najpierw trzeba cos dac, zeby cos zebrac. Jezeli to mu sie nie oplaca to zrobil slusznie, ze dal sobie spokoj. Jak jednak czuje sie oszukany i uwaza, ze KSW go obrabiala na kase, to raczej teraz nie bedzie mogl sie odpedzic od ofert z innych gal i promotorow za adekwatne to jego talentu pieniadze.

To tak, jak ja bym spapral projekt w pracy i poszedl do szefa narzekac(a wczesniej sie zgodzilem na warunki zatrudnienia), ze powinienem zarabiac wiecej, bo jakbym zarabial wiecej to bym projektu nie spapral.

Nie musialbym sie zwalniac....

13. Bubi

Bubi ONE FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,511
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    1,790
    A czy ja piszę, że go nie promowali >? pisałem już kiedyś, że ich nie lubię, ale przyznaję, iż robią dobrą robotę dla mma.

Chyba taki bez nawsika jak twierdzisz Górski powinnien zarabiać na tyle,aby mógł sobie chcociaż opłacić przygotowania, a nie musi dokładać...

14. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    11,461
    Zdobyte Lajki:
    22,988
    Punkty:
    4,790
    A ja powinienem zarabiac tyle żeby przynajmniej raz w roku zabrac familie na wczasy do Chorwacji. Niestety swiat nie jest doskonaly;)

15. 3kamil3

3kamil3 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    676
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    wiecie tak orientacyjnie ile kosztuje przygotowanie do walki ??

16. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,024
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Różal mówił, że z 3 kafle na miesiąc, bo wiadomo, jedzenie ma być porządne, dojazdy na treningi, suple, stejki, suple, stejki. :-) Trenerzy też chyba za darmo ich nie trenują..

17. shinjitsu80

shinjitsu80 Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    4
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nawiązując do kwestii zakończenia kariery i poźniejszego rozwiązania umowy Maciek Górski wydaje się nie rozumieć, że jego kariera to jedno a zobowiązania z umów które pewnie podpisał to drugie. To że oświadczył wszem i wobec że nie będzie już walczył nie rozwiązuje automatycznie umów których jest stroną.

18. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    591
    Punkty:
    1,790
    Wg mnie to jest jak w każdej robocie nikt nie wyskakuje przed szereg ze swoją podwyżką :-)Proste Więc kwestia zarobków na galach KSW jest zamknięta. W sumie skoro Maciek dokładał do ostatnich walk to trochę dziwne :-).

19. powaga

powaga Jungle Fight
    Heavyweight

Komentarze:
    439
    Zdobyte Lajki:
    16
    Punkty:
    1,790
    Wywiad fajny i trzeba przyznać że Maciek całkiem dobrze wypadł. Niestety jego wypowiedzi nie przyniosły żadnych konkretów, ale dla wielu zostawi po sobie lepsze wrażnie.

20. powaga

powaga Jungle Fight
    Heavyweight

Komentarze:
    439
    Zdobyte Lajki:
    16
    Punkty:
    1,790
    No zwłaszcza że Maciek nie prezentował słabego poziomu, zawodnicy tego pokroju powinni zarabiać chociaż tyle, żeby pokryło to całkowite koszty przygotowań.

Share This Page