Wywiad z Krzysztofem Kułakiem

Koper2007

BAMMA
Heavyweight
1kulak_tn.jpg



"On jest zawodnikiem Dragon Ball" - rozmowa z Krzysztofem Kułakiem


Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Krzysztofem Kułakiem, który na gali KSW 14 skrzyżuje rękawice z Danielem Dowdą. Popularny "Model" opowiada o przygotowaniu do walki, konsultacjach w KSW Lab i o swoim przeciwniku. Cała rozmowa poniżej.


Porozmawiajmy o twojej najbliższej walce. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy sondę, gdzie kibice oddają głosy na zwycięzców walk, które są potwierdzone i które zobaczymy na KSW 14. Sympatycy wszechstylowej walki wręcz w dużej większości głosują, że wygrasz przez TKO lub KO. Jesteś tak samo pewny zwycięstwa jak kibice?


- Jestem pewien wygranej, a w jaki sposób nie robi mi to różnicy!


Rozpocząłeś już przygotowania?


- Tak. W tej chwili budujemy z Michałem Garnysem podstawy kondycyjne i myślę, że będzie dobrze.


Powiedz proszę, co dały ci konsultacje u Michała?


- Przede wszystkim pewność siebie, poukładanie treningów wydolnościowych w jedną całość i kontrolne badania, które przeprowadzamy.


Krzysiek, prowadzisz zajęcia w klubie, treningi personalne, sędziujesz zawody i jeździsz na seminaria. Czy nie jest ciężko skupić się na własnym przygotowaniu?


- Niestety jest ciężko, ale z czegoś trzeba żyć. Nikt mi nie da na życie codzienne.


Na KSW 14 zmierzysz się z Danielem Dowdą. Powiedz kilka słów o nim…


- Daniel Dowda to zawodnik Dragon Ball, skumulowana energia i nierówny poziom walk. Mam nadzieję, że w mojej walce będzie miał spadek formy.


Taktykę w walce z Vitorem Nobrega miałeś ułożoną idealnie i perfekcyjnie ją zrealizowałeś. „Kociao” podobnie jak Brazylijczyk też jest parterowcem. Zatem game plan będzie podobny?


- Każdy pojedynek jest inny i ten też!


Dlaczego pojedynek Kułak kontra Dowda nie będzie w obronie pasa? Nie chciałeś, czy tak zadecydowali menadżerowie?


- Taka była decyzja włodarzy.


A Ty? Chciałbyś, żeby była to twoja pierwsza obrona pasa, który wywalczyłeś na poprzedniej imprezie?


- Nasze rekordy troszkę się różnią, więc myślę, że Daniel będzie miał jeszcze szansę bicia się ze mną o pas.


Dzięki Krzysiek za rozmowę, poświęcony czas i powodzenia w każdej kolejnej walce.


- Bóg kocha mnie mocniej, pamiętajcie!


Rozmawiał Artur Przybysz


http://konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=649&on-jest-zawodnikiem-dragon-ball---rozmowa-z-krzysztofem-ku%B3akiem
 
Back
Top