Wywiad z Jerzym Kulejem o Overeemie i o treningach bokserskich :D

Jak widzę tekst: 'Kulej o treningach bokserskich' to mi się odechciewa oglądać...
Znów pewnie będzie gadał o tym ze Adamek nie może pływać na basenie i ze powinien uderzać 2 kilogramowym młotkiem żeby zwiększyć sile ciosu.
 
Hahhahaa "Tłumacz przetłumaczył mu że ja jestem tym najlepszym polskim bokserem" xD - Ja pierdole xD Jurek wytrzeźwiej.







Nie no dalej to już herezja nad herezją. Kulej żyje wspomnieniami sprzed kilkudziesięciu lat i myśli że wciąż jest na topie. Widzę że wiarę w siebie to On ma równą Najmanowi.
 
Chyba robią już z nim te wywiady tylko dlatego żeby ludzie mogli się pośmiać.
 
Ja nie rozumiem dlaczego w takim razie z takim szacunkiem mu za nie dziękują :/ Koleś pierwszy lepszy z łapanki, co ma wiedzę zerową na temat MMA i wciąż postrzega ten sport jak mordobicie nie godne konkurowania z boksem nie powinien uchodzić za żaden autorytet w kwestiach mma.
 
Rurek ma trochę dziwne pojmowanie świata. I nie ma wywiadu żeby nie nabąknął o Stammie. Mimo wszystko jeśli chodzi o boks to z pewnoscią może być autorytetem ale na mma sie niestety ni huhu nie zna.
 
No jak Bazelak zawalczy to na pewno będzie to świetna gala, co do Kuleja jeszcze to on chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że w MMA tez jest podział na kategorie wagowe.
Swoją droga nieźle się dobrali: Najman, Bazelak i Kulej jeszcze Ibisza brakuje.
 
Kulej będzie nie długo dawał wywiady do turniejów tanecznych, na boksie się zna ale jeśli chodzi o MMA to nie bardzo mu to wychodzi :-).Lucifer ludzie w Polsce a raczej większość ludzi w Polsce uwarza MMA za mordobicie i sport dla bandziorów i chuliganów a w tym jest gówno prawdy:-)
 
Kulej to sprawia wrażenie jakby poprostu stracił kontakt z rzeczywistoscią, ciężko się go słucha.
 
@Tar-Ellendil



Ludzie ciągle szanują Kuleja za jego osiągnięcia sportowe, bo były one naprawdę duże. Tyle że wiele jego obecnych wypowiedzi jest na tyle absurdalnych lub nierzeczowych, że większość ma mu za złe to, że nie zestarzał się z godnością.
 
No przyznam ,że ostatnio zaczął coraz więcej głupot mówic ale ja jego wypowiedzi traktuję z przymrużeniem oka ,a i czasem coś mądrego też wie ;p
 
Back
Top