Wywiad z Damianem Grabowskim na Sports.pl

4700473883_3d49269af8.jpg

Zaprzyjaźniony z nami Paweł Kowali ze Sports.pl przeprowadził z naszym najlepszym ciężkim Damianem Grabowskim dość obszerny wywiad o ostatnich walkach, najbliższych planach i polskim MMA. Do przeczytania tutaj.

Wywiad z Damianem Grabowskim na Sports.pl

mat

UFC
Heavyweight
Bardzo dobry wywiad. Ciekawe czy Bellator zwlni Damiana, moze to by bylo dla niego lepsze..

Yagiel

UFC
Lightweight
a ja nie wiem czy dla Damiana lepsze będą walki w Europie bo takie BOTE czy KSW to po Bellator jednak kroł w tył. Japodnia – jedynie Dream wg mnie wchodziło by w grę. Ja bym wolał aby Damian zawalczył w Bellatorze z Neilem a potem postarał się może o jakiegoś Strikeforca
icon_razz.gif

OoO

Jungle Fight
Featherweight
Bardzo fajny wywiad choć dwie rzeczy mnie dziwią:

podejście Damiana do zapasów – jak się w czymś się słabszym od innych to należy nad tym pracować. Od zawsze mi to trenerzy powtarzali. “Słabo Ci z tym idzie? To poświęć na to więcej czasu”

brak sztabu szkoleniowego – nie wiem czy Damian aż tak dobrze zna się na każdym elemencie treningu, żeby nie próbować zbudować wokół siebie sztabu.

Nie mam zamiaru pouczać tak świetnego zawodnika jak Damian, po prostu się dziwię.

Niemniej życzę powodzenia i spełnienia marzenia o walce w Japonii!

Mitrydates

Oplot Challenge
Welterweight
Damian tlumaczyl to tak ,ze koles tak ciasno i silno kontrolowal pozycje ze nie mogl nic zrobic zadnego wyjscia przejscia nic, a o zapasach ja to zrozumialem tak ze skoro byl tak zajebiaszczy w bjj to to wystarczy na parterowe klimaty.