Wywiad z Atillą Veghiem! O KSW i nie tylko 13.05.2013

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
png.png




Liczę na komentarze i uzasadnioną krytykę :)
 
Widocznie Atilla lubi KSW i złego słowa o nim nie powie.



Tak wywiad autoryzowany .
 
Co miał mówić, rozmawiał z osobą, która jest z forum o takiej a nie innej nazwie. Nie żeby mnie dziwiła taka 'grzeczność', tak tylko mówię...
 
Co Ci to przeszkadza Laqi? Jest fanem KSW, wpadł na pomysł założenia takiego forum, przeprowadził wywiad nawet z taką gwiazdą jak mistrz Bellatora, więc niech realizuje swoją idee. Powodzenia Mahonekk!
 
Tteee, synek! Nie chcę cię o nic oskarżać • masz nagranie z tej rozmowy?
 
q.- mam dowód, nie nagranie bo to wywiad pisemn



Solaris - dzięki za dobre słowa







To był mój debiut więc zrozumcie ;p
 
Przepraszam ale tylko i wyłącznie dlatego ,że skopane jest tu kodowanie. Wywiad robi się w bardzo dużych odstępach jak wklejam sam tekst z obrazkami. Edytuje i zmniejszam odstęp ale dalej to samo dlatego nie wiem jak to zrobić.
 
Co u Ciebie słychać Atilla ? Czy wiesz kiedy stoczysz kolejną walkę ?







Mam się bardzo dobrze , cały czas jestem w treningu . Nie znam dokładnej daty ale najprawdopodobniej będzie to Bellator we wrześniu .







Fani pamiętają Cię z występów na KSW. Dlaczego Twoja przygoda zakończyła się na 4 walkach ?







Tak stoczyłem 4 walki dla KSW , 2 przegrałem , 2 wygrałem lecz nie wiem dlaczego nie dostałem kolejnej szansy.







Możesz porównać KSW do Bellatora ? Mam na myśli poziom sportowy.







Wydaje mi się ,że obie organizacje są zbliżone poziomem. Ale dla mnie KSW jest BEST !







Jesteś na bieżąco z wydarzeniami w KSW ?







Oczywiście. Na bieżąco śledzę wszystkie eventy i jestem w stałym kontakcie z jednym z organizatorów - Martinem Lewandowskim z , którym bardzo dobrze się znamy. Byłem ostatnio na gali i zostałem bardzo miło przywitany, czułem się tam mile widziany.







Jak myślisz, kto z zawodników walczących dla KSW jest gotowy do walk w Stanach Zjednoczonych ?





gin-left: 0px; font-family: serif; background-color: rgb(249, 250, 251); ">
Moim zdaniem na pewno Jan Błachowicz, Mamed Khalidov a także inni zawodnicy , którzy tam walczą ponieważ KSW to produkt światowej klasy i wierze ,że sprawdziliby się za Oceanem .






Czy myślisz ,że zawalczysz jeszcze dla KSW ?







Wierzę w to ,że tak .







KSW jest najlepszą organizacją w Europie ?







Tak! Moim zdaniem to najlepsza organizacja w Europie ! Z całą pewnością całe show jakie robi KSW jest najpiękniejsze na świecie ponieważ miałem okazję oglądać na żywo Bellatora, UFC ale KSW jeśli chodzi o widowisko jest numerem jeden , zdecydowanie.







Jak podoba Ci się w Polsce ? Czy lubisz ten kraj ?







Polska jest wspaniała, jest tam bardzo dużo znakomitych zawodników ale także ludzi , fani są doskonali dlatego wszystko mi się tam podoba.







Dziękujemy z poświęcony czas Atilla ! Życzymy samych sukcesów. Masz wielu fanów w Polsce, jeśli chcesz coś przekazać i dodać od siebie to to miejsce jest dla Ciebie.







Proszę bardzo i również dziękuje. Pozdrawiam wszystkich fanów ,którzy szczerze trzymają za mnie kciuki i dopingują głośno podczas walk !




Nie jest czytelniej?

argin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; font-family: serif; background-color: rgb(249, 250, 251); ">
 
Ok dzięki Ci ja tak próbowałem i się nie udowało. Chociaż chyba w grafice to lepiej wygląda prawda?
 
Fajnie tylko nie sugeruj w wywiadach odpowiedzi tak jak w pytaniu "Czy KSW jest najlepszą organizacją w Europie?"
 
A jak miał spytać "którą najlepszą organizacją w Europie jest KSW"?







Ja tu nie widzę sugerowania.
 
Powinien spytać jaka jest według niego najlepsza organizacja MMA w Europie. Bez użycia nazwy KSW.



b


skrót
: si
 
Coś długo Atilla czeka na koleją walke. Może tymi słodkimi słowami chce sprawić by KSW dało mu jakiś pojedynek? ; )
 
Jak dla mnie wywiad spoko. Na prawdę fajna sprawa, wywiad można przeczytać dosłownie w minutę i ma się sporą dawkę informacji (udogodnienie dla leniwych). Co do wywiadów to jeśli pytasz z o to czy chcą dalej walczyć dla KSW to możesz podpytać ewentualnie z kim. Ogólnie jak na Słowacji wygląda scena MMA, kto lepiej płaci KSW czy Bellator. Jak mu się walczyło na dystansie 5X5 o pas i czy zalecałby KSW wprowadzenie takiego dystansu w walkach o pas. Klatka czy ring co woli. Co myśli o łokciach w MMA. Dany mogłeś ,np. spytać czy ubolewa nad tym że ma ujemny rekord, czy mu przeszkadza. Nie traktuj tego jako atak tylko po prostu radę na przyszłość bo wywiady jak najbardziej na plus
 
Nie rozumiem o co się czepiacie... Krótki wywiadzik pisemny, dowiedzieliśmy się paru ciekawostek o odczuciach zawodników względem organizacji KSW. Nie widzę tutaj powodów do negatywnych komentarzy na ten temat.
 
mahonekkk, w newsach też się przeczyta : ) możesz wrzucać jako grafikę z tego forum twojego, krótkie, zwięzłe, nie masz w niku redaktor mahonnekkk napisane : ) wrzucaj coś z zagranicy bo z Polski to same afery:-)



3025581040_1_3_QZe4KikJ.jpg
 
Back
Top