Wywiad z Atillą Veghiem! O KSW i nie tylko 13.05.2013

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
png.png
Liczę na komentarze i uzasadnioną krytykę :)
 

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
Widocznie Atilla lubi KSW i złego słowa o nim nie powie.Tak wywiad autoryzowany .
 

Bardock

WSOF
Light Heavyweight
Co miał mówić, rozmawiał z osobą, która jest z forum o takiej a nie innej nazwie. Nie żeby mnie dziwiła taka 'grzeczność', tak tylko mówię...
 

Solaris

UFC
Lightweight
Co Ci to przeszkadza Laqi? Jest fanem KSW, wpadł na pomysł założenia takiego forum, przeprowadził wywiad nawet z taką gwiazdą jak mistrz Bellatora, więc niech realizuje swoją idee. Powodzenia Mahonekk!
 

q.

BAMMA
Middleweight
Tteee, synek! Nie chcę cię o nic oskarżać • masz nagranie z tej rozmowy?
 

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
q.- mam dowód, nie nagranie bo to wywiad pisemnSolaris - dzięki za dobre słowaTo był mój debiut więc zrozumcie ;p
 

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
Przepraszam ale tylko i wyłącznie dlatego ,że skopane jest tu kodowanie. Wywiad robi się w bardzo dużych odstępach jak wklejam sam tekst z obrazkami. Edytuje i zmniejszam odstęp ale dalej to samo dlatego nie wiem jak to zrobić.
 

Grzechu

Moderator
Cohones
Co u Ciebie słychać Atilla ? Czy wiesz kiedy stoczysz kolejną walkę ?Mam się bardzo dobrze , cały czas jestem w treningu . Nie znam dokładnej daty ale najprawdopodobniej będzie to Bellator we wrześniu .Fani pamiętają Cię z występów na KSW. Dlaczego Twoja przygoda zakończyła się na 4 walkach ?Tak stoczyłem 4 walki dla KSW , 2 przegrałem , 2 wygrałem lecz nie wiem dlaczego nie dostałem kolejnej szansy.Możesz porównać KSW do Bellatora ? Mam na myśli poziom sportowy.Wydaje mi się ,że obie organizacje są zbliżone poziomem. Ale dla mnie KSW jest BEST !Jesteś na bieżąco z wydarzeniami w KSW ?Oczywiście. Na bieżąco śledzę wszystkie eventy i jestem w stałym kontakcie z jednym z organizatorów - Martinem Lewandowskim z , którym bardzo dobrze się znamy. Byłem ostatnio na gali i zostałem bardzo miło przywitany, czułem się tam mile widziany.Jak myślisz, kto z zawodników walczących dla KSW jest gotowy do walk w Stanach Zjednoczonych ?

gin-left: 0px; font-family: serif; background-color: rgb(249, 250, 251); ">
Moim zdaniem na pewno Jan Błachowicz, Mamed Khalidov a także inni zawodnicy , którzy tam walczą ponieważ KSW to produkt światowej klasy i wierze ,że sprawdziliby się za Oceanem .


Czy myślisz ,że zawalczysz jeszcze dla KSW ?Wierzę w to ,że tak .KSW jest najlepszą organizacją w Europie ?Tak! Moim zdaniem to najlepsza organizacja w Europie ! Z całą pewnością całe show jakie robi KSW jest najpiękniejsze na świecie ponieważ miałem okazję oglądać na żywo Bellatora, UFC ale KSW jeśli chodzi o widowisko jest numerem jeden , zdecydowanie.Jak podoba Ci się w Polsce ? Czy lubisz ten kraj ?Polska jest wspaniała, jest tam bardzo dużo znakomitych zawodników ale także ludzi , fani są doskonali dlatego wszystko mi się tam podoba.Dziękujemy z poświęcony czas Atilla ! Życzymy samych sukcesów. Masz wielu fanów w Polsce, jeśli chcesz coś przekazać i dodać od siebie to to miejsce jest dla Ciebie.Proszę bardzo i również dziękuje. Pozdrawiam wszystkich fanów ,którzy szczerze trzymają za mnie kciuki i dopingują głośno podczas walk !
Nie jest czytelniej?

argin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; font-family: serif; background-color: rgb(249, 250, 251); ">
 

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
Ok dzięki Ci ja tak próbowałem i się nie udowało. Chociaż chyba w grafice to lepiej wygląda prawda?
 

rogadam

Brutaal
Featherweight
Fajnie tylko nie sugeruj w wywiadach odpowiedzi tak jak w pytaniu "Czy KSW jest najlepszą organizacją w Europie?"
 

pablos_83

EFC Africa
Light Heavyweight
A jak miał spytać "którą najlepszą organizacją w Europie jest KSW"?Ja tu nie widzę sugerowania.
 

rogadam

Brutaal
Featherweight
Powinien spytać jaka jest według niego najlepsza organizacja MMA w Europie. Bez użycia nazwy KSW.b


skrót
: si
 

BoykaMMA

KSW
Middleweight
Coś długo Atilla czeka na koleją walke. Może tymi słodkimi słowami chce sprawić by KSW dało mu jakiś pojedynek? ; )
 

KML

BAMMA
Welterweight
Jak dla mnie wywiad spoko. Na prawdę fajna sprawa, wywiad można przeczytać dosłownie w minutę i ma się sporą dawkę informacji (udogodnienie dla leniwych). Co do wywiadów to jeśli pytasz z o to czy chcą dalej walczyć dla KSW to możesz podpytać ewentualnie z kim. Ogólnie jak na Słowacji wygląda scena MMA, kto lepiej płaci KSW czy Bellator. Jak mu się walczyło na dystansie 5X5 o pas i czy zalecałby KSW wprowadzenie takiego dystansu w walkach o pas. Klatka czy ring co woli. Co myśli o łokciach w MMA. Dany mogłeś ,np. spytać czy ubolewa nad tym że ma ujemny rekord, czy mu przeszkadza. Nie traktuj tego jako atak tylko po prostu radę na przyszłość bo wywiady jak najbardziej na plus
 

Sinu

Brutaal
Heavyweight
Nie rozumiem o co się czepiacie... Krótki wywiadzik pisemny, dowiedzieliśmy się paru ciekawostek o odczuciach zawodników względem organizacji KSW. Nie widzę tutaj powodów do negatywnych komentarzy na ten temat.
 

maryjan

WSOF
Welterweight
mahonekkk, w newsach też się przeczyta : ) możesz wrzucać jako grafikę z tego forum twojego, krótkie, zwięzłe, nie masz w niku redaktor mahonnekkk napisane : ) wrzucaj coś z zagranicy bo z Polski to same afery:-)3025581040_1_3_QZe4KikJ.jpg
 
Top