Wywiad Artura Mazura z Maciejem Kawulskim

Najważniejsze to chyba data kolejnego KSW - 23 maj, Ergo Arena. Kto wystąpi na gali, mają częściowo ogłosić w piątek na prezentacji oraz w sobotę podczas samej gali. Kawul mówi, że to może być najbardziej naszpikowana gwiazdami KSW rozpiska w 2015 r.
 
Do tego nie powiedział tego wprost, ale praktycznie pewny jest debiut Irokeza w 77, w związku z tym rozwiązana zostanie również sytuacja z pasem w lekkiej. Biorą pod uwagę to że Kowalkiewicz będzie się biła w innej organizacji i to niekoniecznie tylko w Invicta FC (czyli wygląda na to że jest temat Karoliny w UFC). Wojek pomaga nie tylko w kontaktach z mediami, ale zajmuje się również razem z K&L kwestiami fightcardowymi.
 
Drwal ma się pojawić , czyżby zawalczył przed walką z Mamedem ? dla mnie byłaby to bardzo dobra wiadomość. Co do wywiadów to klasycznie bardzo dobrze słucha się Kawula.
 
Drwal ma się pojawić , czyżby zawalczył przed walką z Mamedem ? dla mnie byłaby to bardzo dobra wiadomość. Co do wywiadów to klasycznie bardzo dobrze słucha się Kawula.
Tą sprawę też Kawulski po części wytłumaczył w wywiadzie. Pojawią się wszystkie gwiazdy KSW bo chcą się promować jak najlepiej w Poznaniu, w którym są pierwszy raz, ale nie jest powiedziane że wszyscy którzy się pojawią na tej piątkowej imprezie zawalczą w trójmieście.
 
Niby wyjaśnił, ale do samej promocji to by mogli Mameda ściągnąć , który medialnie jednak lepiej by się sprawdził w Poznaniu. Drwal jako zawodnik, który jeszcze na KSW pewnie za dużo fanów nie przyciągnie. Są dwie opcje, KSW będzie go promowało przed walką z Mamedem, co jest bardzo dobre bo taki zawodnik zasługuje na większą rozpoznawalność. Druga i mam nadzieję, że to jednak o nia chodzi - Tomek zawalczy w Ergo Arenie.
 
Zwykle zgadzam się z Kawulem, ale jednak Cipao zawdzięcza wg mnie rozpoznawalność w dużej mierze występowi choćby u Wojewódzkiego, a nie podobnym budowaniem rozpiski. No, ale tak się buduje gwiazdy, że się je popularyzuje, daje poznać szerszemu gronu niż branżowemu. By mieli szanse ich polubić i chcieć obejrzeć janusze. Choć oczywiście emocje jakie bywały w jego walkach też mają spore znaczenie.

No to coraz bliżej do KSW 30, czekam i na plus, że w TV można obejrzeć w cenie abonamentu ;-)
 
Wojsław chwalony. Same plusy od kiedy Venom siedzi w KSW. KSW ma lepsze rozpiski, a na forum jest mniej banów. Pozytywy.
 
No ładnie przysłodzili Wojkowi hehe ale akurat mu się należy za dobrą robotę! Hitowa rozpiska na maj? No ciekawe jakie tam zestawienia wcisną... Ogólnie ciekawy wywiad Mazura...
 
Back
Top