Wytypuj zwycięzcę walki Pudzian vs. Butterbean i wygraj kupon na zakupy w MMAFactory.pl !

Robert Górski

BikeOrDie.pl

Zapraszam wszystkich do udziału w konkursie MMARocks.pl i MMAFactory.pl. Wystarczy wysłać swój typ na zwycięzcę wymienionej w tytule posta walki na mejl [email protected] Wśród osób, które dobrze wytypują, rozlosujemy kupon na 300 zł do wykorzystania w sklepie MMAFactory.pl.

Przy okazji zapraszam do przejrzenia asortymentu sponsora naszego konkursu:

Koszulki Silverstar w bardzo atrakcyjnej cenie, m. in. koszulka wyjściowa GSP za 119 zł !

Sklep oferuje także duży wybór koszulek marki Venum.

Ważne ! Swój typ proszę wpisywać w miarę zwięzły sposób w tytule mejla. Konkurs kończy się wraz z rozpoczęciem transmisji gali KSW. Typy wysłane po tym czasie nie będą brane pod uwagę.

Wytypuj zwycięzcę walki Pudzian vs. Butterbean i wygraj kupon na zakupy w MMAFactory.pl !

Koper2007

Shark Fights
Featherweight
Pudzian upewnił mnie tym, że powiedział "Tanio skóry nie sprzedam" teraz wiem, że wygra!!!

PrideFC

Oplot Challenge
Middleweight
Dobrze, że to jeszcze dodałeś, bo wysłałem inaczej
icon_smile.gif
Ja tam w Mariuszka nie wierze, Butterbean by KO/TKO

Robert Górski

BikeOrDie.pl
Nick możecie podać, ale i tak będę się kontaktował ze zwycięzcą przez mejla z prośbą o nicka i dane kontaktowe zanim zamieszczę posta z rozwiązaniem konkursu.
Typ jako tytuł mejla.

Wojtassio

Jungle Fight
Light Heavyweight
Przeglądając ten sklep dochodzę do wniosku, że mmafactory ma chyba najciekawiej prezentujące się ceny asortymentu ze wszystkich polskich sklepów internetowych.

Dzięki za kolejny konkurs. MMAROCKS rządzi
icon_biggrin.gif

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Po oglądnieciu ostatniej walki masełka, też na Pudziana, wystarczy tylko z klinczu podchaczyc :D

twelve64

Oplot Challenge
Featherweight
R.O.B., a dałbyś radę zrobić statystykę jak się rozkładają typy ludzi? Tak z ciekawości…

G

Guest

Guest
ludzie źle wysyłają pewnie dlatego, że prośba jest raczej źle sformułowana…” Wystarczy wysłać swój typ na zwycięzcę wymienionej w tytule walki” tutaj pewnie chodzi o to, że w tytule ma być zwycięzca WYMIENIONY w tytule maila którego piszesz, tak ? (tak jak napisane w komencie ) A z tego co tu wyczytałem to w tytule podaje walkę a gdzieś (może w mailu) wynik tej walki – bo podaje typ dla walki “wymienionej w tytule”