Wymarzona rozpiska KSW 20

Open: Mariusz Pudzianowski vs. James McSweeney



Walka o międzynarodowe mistrzostwo KSW w wadze półciężkiej



93kg: Jan Błachowicz vs. Gilbert Yvel



Walka o międzynarodowe mistrzostwo KSW w wadze średniej



84kg: Michał Materla vs. Jorge Santiago



70kg: Maciej Jewtuszko vs. Curt Warburton



120kg: Kamil Waluś vs. Travis Fulton



120kg: Karol Bedorf vs. Valentijn Overeem



70kg - Azhiev - Sowiński



Czy kogoś było nie zainteresowała taka rozpiska ?
 
@ Boomster



logicznie jest zestawić Anzora z Sowińskim ponieważ obaj pokonali Dane ,który chyba wtedy bardziej był głeboką wodą dla Anzora niż teraz kiedy miałby walczyć z Kornikiem , ponieważ coś juz wiemy o Anzorze...
 
@Szekera



jedyne co wiemy o Anzorze to to, że wygrał ze słabym Daną i jakimś innym mało znanym zawodnikiem, i oprócz tego pokonał klilku amatorów na pucharze KSW. Jesteś kolejnym z ludzi, którzy źle życzą Anzorowi.
 
Witam, na forum jestem nowy, jednak przeglądam je od jakiegoś czasu, jak i w świecie MMA nie jestem jakimś żółtodziobem. Uznałem, że może być fajną zabawą ułożenie takiego fighcardu dla KSW 20, więc nieco się zabawiłem i oto moje typy:



77kg: Rafał Moks vs Ruben Crawford



70kg: Artur Sowiński vs Danny van Bergen



77kg: Maciej Jewtuszko vs Curt Warburton



110kg: Karol Bedorf vs Valentijn Overeem



*93kg: Jan Błachowicz vs Anthony Johnson



110kg: Marcin Różalski vs Jerome Le Banner



120kg: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia







* Walka o Międzynarodowe Mistrzostwo KSW w wadze półciężkiej



Myślę, że zwycięzca walki Moks vs Crawford mógłby bić się ze zwycięzcą późniejszej walki (na 21, po Ramadanie Saidova) Mańkowski vs Saidov o pas. Natomiast walka Sowińskiego z van Bergenem byłaby dla niego dobrym sprawdzianem po porażce i szansa na odbudowę. Natomiast zwycięzca walki Warburton vs Jewtuszko powinien być pretendentem walki o pas. Walka Bedorfa powinna być jego ostatecznym sprawdzianem o bój o mistrzowstwo ciężkich. A walkę Różala ostatecznie można zastąpić walką zagranicznych (np. Sokoudjou vs Miranda), albo tą walką kobiet.
 
GLF dobrze mówi. Jestem jak najbardziej za walką Pudzian - Overeem . VO nie jest freakiem , a prawdziwym zawodnikiem MMA , jest bardzo łatwo go wypromować - wygrał w ME KSW 18 , więc już jakiś tam spory procent ludzi go kojarzy i uważa za dobrego zawodnika MMA. Dodatkowo ma bardzo znanego brata i łatwo go będzie w ten sposób promować.



Dla Janka nie widzę sensu dawać kogoś innego niż Yvela , gdyż sądzę ,że od pozostałych rywali Janek jest dużo lepszy. Jeżeli Mamed nie pójdzie do UFC , to trzeba chociaż Janka wysłać. Janek nie ma co liczyć na UFC , jeżeli Mamed tam przejdzie , bo K&L się nie pozbędą swojej być może przyszłej gwiazdy. Jak Mamed tam przejdzie to uważam , że Janek powinien być promowany na jego następcę , bo walczy bardzo efektownie , dawno nie widziałem w jego wykonaniu nudnej walki.
 
No to jak już Sajd jest pewny,to i ja jestem pewny :D W sumie dobre zestawienie.Overeem to chyba lepszy zawodnik niż David i zobaczymy jak sobie z nim poradzi Bedorf. Mam nadzieje,że go odprawi,bo nie za bardzo mam ochote ogladac Overeema na KSW:)
 
Pudzianowski vs. Kimbo Slice



Bedorf vs. Overeem o pas!!!



Różalski vs.Kawaguchi



Błachowicz vs. Stringer o pas!!!



Jewtuszko vs. Puhakka o pas!!!



















Moks vs. Amasinger



Azhiev vs. Żywica
 
02be086de0487c6c98639a6d616ed757.png
 
moja nowa rozpiska po podaniu sześciu zawodników przez KSW:




Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej:

93 kg.: Jan Błachowicz vs. Hans Stringer

Open.: Mariusz Pudzianowski vs. Alexandru Lungu

Open.: Marcin Różalski vs. Jóróme Le Banner

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze ciężkiej:

Open.: Karol Bedorf vs. Valentijn Overeem

70 kg.: Paweł Wolak vs. Rafał Jackiewicz

70 kg.: Maciej Jewtuszko vs. Curt Warburton II

70 kg.: Anzor Anzhiev vs. Danny van Bergen

Open.: Kamil Waluś vs. David Oliva
 
heh smieszne jest zestawianie stringera z jankiem, tak jakby po takich zawodnikach jak soko i miranda mial sie cofnac
 
Różal vs Waluś



Bedorf vs Pudzian



i rozpiska uratowana bo będzie więcej miejsca. ha
 
Back
Top