1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wygrana Rashada Evansa z Philem Davisem otworzy mu drogę do walki z Jonesem

Discussion in 'Forum MMA' started by Guest, Jan 11, 2012.

 1. Guest

  Guest Guest

  [​IMG]

  Dana White:

  • Pracujemy nad tym teraz. Wszystko będzie wiadomo po nadchodzącej walce Rashada Evansa, która odbędzie się pod koniec miesiąca. Następna walka na UFC on FOX, w której Rashad będzie walczył z Philem Davisem wyjaśni wszystko. Jeśli wygra Rashad i wyjdzie z pojedynku bez kontuzji, dostanie walkę z Jonem Jonesem. •


  Prezydent UFC Dana White ma zamiar dotrzymać słowa i postanowił wstrzymać się jeszcze przez ten miesiąc do czasu wyniku walki na UFC on FOX 2 aby ogłosić kim będzie kolejny przeciwnik Jona Jonesa.

  Wczoraj w programie Jima Rome, Dana White potwierdził plany zestawienia Rashada Evansa z Jonem Jonesem w walce o tytuł wagi półciężkiej pod warunkiem, że • Sugar • przejdzie test w postaci Phila Davisa. Jednak wydaje się, że w przypadku porażki Evansa a wygranej Davisa, UFC może dać szansę walki o pas dla Dana Hendersona.

  Dobra wiadomość dla Rashada, który jest już od ponad roku numerem jeden wśród pretendentów do pasa, lecz z jakiegoś powodu jeszcze nie spróbował odzyskać tytułu.
   
 2. stasinek34

  stasinek34 PRIDE FC
  Lightweight

  Dołączył:
  Jun 25, 2010
  Komentarze:
  6,354
  Zdobyte Lajki:
  334
  Punkty:
  1,790
  Czytałem o planach, które miały zestawić Hendo z Lil Nogiem, a zwycięzca o pas. Jestem ciekaw bardziej statusu Hendo, niż Rashada.
   
 3. Miedziak

  Miedziak BAMMA
  Welterweight

  Dołączył:
  Mar 7, 2010
  Komentarze:
  904
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  2,790
  Biorąc pod uwagę, że Lil Nog zawalczy w Szwecji sytuacja obecnie kształtuje się tak: pretendentem do walki o pas będzie zwycięzca walki Evans-Davis, Hendo zostanie w rezerwie, ewentualnie zawalczy ze zwycięzcą starcia Gustaffson-Nogueira. Do gry wraca również Thiago Silva, który może nie ma umiejętności na bycie top5, to jednak zwycięstwo nad nim będzie każdego mocno rzucało w górę rankingów.
   
 4. Guest

  Guest Guest

  @ daj miedziaka :)
   
 5. bax

  bax Maximum FC
  Featherweight

  Dołączył:
  Dec 11, 2010
  Komentarze:
  1,461
  Zdobyte Lajki:
  3
  Punkty:
  1,790
  Evans wygrywa - dostanie Jonesa, Hendo dostaje Noga/Gustaffsona  Wygrywa Davis - dostaje Noga/Gustaffsona, a Hendo Jonesa. Tak to widzę.
   
 6. _Logan_

  _Logan_ Guest

  Ja bym to uzupełnił jeszcze tak:  Evans wygrywa - dostanie Jonesa, Hendo dostaje Noga/Gustaffsona.  Evans przegrywa - dostaje Machidę.


  Wygrywa Davis - dostaje Noga/Gustaffsona, a Hendo Jonesa. Tak to widzę.  Davis przegrywa - dostaje Shoguna lub Griffina.
   
 7. Kukul24

  Kukul24 Legacy FC
  Middleweight

  Dołączył:
  Sep 24, 2010
  Komentarze:
  2,067
  Zdobyte Lajki:
  67
  Punkty:
  2,790
  Mi się wydaje że znowu Evansowi coś przeszkodzi i Title shoota dostanie Hendo:)
   
 8. Klainsztain

  Klainsztain Brutaal
  Lightweight

  Dołączył:
  Aug 18, 2010
  Komentarze:
  500
  Zdobyte Lajki:
  86
  Punkty:
  1,790
  Latka lecą, więc fajnie by było jakby Hendo zawalczył jak najszybciej, póki forma mu dopisuje, chociaż Rashad na tą walkę się już swoje naczekał, i należy się mu, mimo tego liczę na taką sytuację: Phil wygrywa i walczy o prawo do walki z mistrzem z wygranym Gustaffson/Nog lub Bader/Rampage, a Rashad z Machidą, Shogunem lub Griffinem.
   
 9. Miedziak

  Miedziak BAMMA
  Welterweight

  Dołączył:
  Mar 7, 2010
  Komentarze:
  904
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  2,790
  Myślę, że na tym etapie kariery Gustaffsona rewanż z Davisem jest mu niepotrzebny. Raczej nie ugra nic więcej niż ostatnio, a tylko popsuje swój rekord i dobrą passę w UFC. Nawet w MMA prospekty trzeba trochę chronić :D Thiago Silva, Bader lub Griffin byliby lepsi, o ile nie będzie to eliminator z Hendo.
   
 10. Plastrowy

  Plastrowy Brutaal
  Lightweight

  Dołączył:
  Sep 18, 2010
  Komentarze:
  518
  Zdobyte Lajki:
  29
  Punkty:
  1,790
  Hendo vs Jones!
   

Share This Page