Wygrana Rashada Evansa z Philem Davisem otworzy mu drogę do walki z Jonesem

G

Guest

Guest
rashad-evans-new-site.jpg

Dana White:

• Pracujemy nad tym teraz. Wszystko będzie wiadomo po nadchodzącej walce Rashada Evansa, która odbędzie się pod koniec miesiąca. Następna walka na UFC on FOX, w której Rashad będzie walczył z Philem Davisem wyjaśni wszystko. Jeśli wygra Rashad i wyjdzie z pojedynku bez kontuzji, dostanie walkę z Jonem Jonesem. •

Prezydent UFC Dana White ma zamiar dotrzymać słowa i postanowił wstrzymać się jeszcze przez ten miesiąc do czasu wyniku walki na UFC on FOX 2 aby ogłosić kim będzie kolejny przeciwnik Jona Jonesa.

Wczoraj w programie Jima Rome, Dana White potwierdził plany zestawienia Rashada Evansa z Jonem Jonesem w walce o tytuł wagi półciężkiej pod warunkiem, że • Sugar • przejdzie test w postaci Phila Davisa. Jednak wydaje się, że w przypadku porażki Evansa a wygranej Davisa, UFC może dać szansę walki o pas dla Dana Hendersona.

Dobra wiadomość dla Rashada, który jest już od ponad roku numerem jeden wśród pretendentów do pasa, lecz z jakiegoś powodu jeszcze nie spróbował odzyskać tytułu.

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Czytałem o planach, które miały zestawić Hendo z Lil Nogiem, a zwycięzca o pas. Jestem ciekaw bardziej statusu Hendo, niż Rashada.

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Biorąc pod uwagę, że Lil Nog zawalczy w Szwecji sytuacja obecnie kształtuje się tak: pretendentem do walki o pas będzie zwycięzca walki Evans-Davis, Hendo zostanie w rezerwie, ewentualnie zawalczy ze zwycięzcą starcia Gustaffson-Nogueira. Do gry wraca również Thiago Silva, który może nie ma umiejętności na bycie top5, to jednak zwycięstwo nad nim będzie każdego mocno rzucało w górę rankingów.

bax

Maximum FC
Featherweight
Evans wygrywa - dostanie Jonesa, Hendo dostaje Noga/Gustaffsona

Wygrywa Davis - dostaje Noga/Gustaffsona, a Hendo Jonesa. Tak to widzę.

L

_Logan_

Guest
Ja bym to uzupełnił jeszcze tak:

Evans wygrywa - dostanie Jonesa, Hendo dostaje Noga/Gustaffsona.

Evans przegrywa - dostaje Machidę.

Wygrywa Davis - dostaje Noga/Gustaffsona, a Hendo Jonesa. Tak to widzę.

Davis przegrywa - dostaje Shoguna lub Griffina.

Klainsztain

Brutaal
Featherweight
Latka lecą, więc fajnie by było jakby Hendo zawalczył jak najszybciej, póki forma mu dopisuje, chociaż Rashad na tą walkę się już swoje naczekał, i należy się mu, mimo tego liczę na taką sytuację: Phil wygrywa i walczy o prawo do walki z mistrzem z wygranym Gustaffson/Nog lub Bader/Rampage, a Rashad z Machidą, Shogunem lub Griffinem.

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Myślę, że na tym etapie kariery Gustaffsona rewanż z Davisem jest mu niepotrzebny. Raczej nie ugra nic więcej niż ostatnio, a tylko popsuje swój rekord i dobrą passę w UFC. Nawet w MMA prospekty trzeba trochę chronić :D Thiago Silva, Bader lub Griffin byliby lepsi, o ile nie będzie to eliminator z Hendo.