1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wychodzenie do walki z kontuzją.

Discussion in 'Pytania MMA' started by amen20, Mar 23, 2014.

1. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    Chciałem zapytać jak to jest z tymi kontuzjami przed walką...

Wydaje mi się, że KSW ma lekarzy którzy egzaminują zawodników przed galą i wydają pozwolenia na uczestnictwo w walce a "skręcone" kolano Porczyk czy te wszystkie poważne urazy Różalskiego nie brzmią za dobrze. Na szczęście wszystko szczęśliwie sie skończyło ale mogło być inaczej.

2. skunx

skunx KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,135
    Zdobyte Lajki:
    9,539
    Punkty:
    1,790
    Mogło ale to zawodowy sport a nie szkolna olimpiada więc panie i panowie walczą na swoja odpowiedzialność za pieniązki. . A już KSW to musiało by geriatrę zatrudnić ...

3. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,090
    Zdobyte Lajki:
    2,135
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Pomorze
    Z tą Porczyk to śmiech na sali, gdyby miała zerwane więzadła w kolanie, to ledwo by stała. Bez przesady.

A Różal? Ja w wywiadzie po walce wywnioskowałem, że tego wszystkiego nabawił się podczas walki, nawet nie pomyśląłem, ze może chodzić o kontuzje podczas treningów :)

4. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    Różal powiedział w wywiadzie, że wchodził z "blokadą" (w uproszczeniu rodzaj zastrzyku blokujący ból) do walki czyli miał to przed walką.

5. lubielapacirzucac

lubielapacirzucac Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    496
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Rżnięcie Rambo na każdym kroku to u Różala sposób na życie i nieodłączny element wywiadów z nim. A u innych, jak np u Porczykowej, to najczęsciej niezbyt udana próba wytłumaczenia się z żenady.

6. Sajd

Sajd Ground Game

Komentarze:
    2,652
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Szczecin
    Albo wychodzisz na blokadach z poklejonymi kolanami, albo okres przygotowawczy w pizdę i hajsu brak. Decyzja chyba prosta.

7. Rufusss87

Rufusss87 BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    717
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Błachowicz też walczył pare razy z już zerwanym więzadłem,także bez przesady że nie mogłaby ustać,zwłaszcza była zawodniczka fitnessu/sportów siłowych.

Share This Page