Wybrakowany Animal Pack Universal

dulce

Oplot Challenge
Middleweight
Witam.
Zgłaszam się do was z prośbą o weryfikacje gdyż padłem jak mniemam ofiarą oszustwa na allegro. Próbując reklamować produkt nie spotkałem się ze zrozumieniem sprzedawcy.

Według mnie w moim animal paku brakuje 4 tabletek. Zamiast ich są 3 żeń szenie i 3 inne takie same.

Oto dokumentacja w postaci zdjęcia.:

http://oi60.tinypic.com/6qcxv5.jpg
 
Wyczyściłem temat. Może teraz ktoś na poważnie mu odpowie:).
 
Chmura pytaj w http://cohones.mmarocks.pl/topic/silownia-rzezba-spalanie-pytanie a nie nowe tematy zakładasz.
 
Z moich ktoś powyjadał prawie wszystkie brązowe...


m-kolorowe-m-draze.jpg
 
To tak jakbyście kupili bombonierkę która miała zawierac 11 smaków. Zawartość zaś okzała sie ograniczona , uboższa. O co wam chodzi do św.Bonifacego Jezusa Maryji , skoro nie znacie produktu? To nie wchodzić w temat!
 
Próbując reklamować produkt nie spotkałem się ze zrozumieniem sprzedawcy.Według mnie w moim animal paku brakuje 4 tabletek. Zamiast ich są 3 żeń szenie i 3 inne takie same.


keep-calm-and-take-ecstasy-3.png
 
Pojazd jest jednostronny. Jeśli ja się zdecyduje wam odp. To zostanę zbanowany. Rękę mam ciężką.To jest drugi raz gdy pisze oficjalnie i moderator to czyta i doskonale wie o co chodzi. Mam tylko dwa policzki a zostałem już uderzony w 8siem -wirtualnych. Albo zostaw ten temat samemu sobie -poradzę sobie -albo ostrzeżenia i bany.
 
No przecież skasowałem ostatnie 20 wpisów mając nadzieję, że wreszcie ktoś Ci odpowie. Zamykam więc temat, spróbuj na jakimś kulturystycznym forum o tym napisać.
 
Back
Top