Wybory ;p

Droni

Bellator
Welterweight
Zbliżają się wybory :D Czy ktoś chętny żeby umieścić na jaką partię zagłosowałby, zagłosuje.



Proszę tylko o chętnych







PSL!
 
Pierwsze poważne wybory, na których mogę głosować
%5Bdblpt%5Dfaja%5Bdblpt%5D




Był nawet dawno temu temat o polityce, ale pewnie byś został zjedzony za odkopanie.







Edit: Parę minut temu się przekonałem do SLD :D



Edit2: Nie chce się czepiać, ale chyba zły dział ;)
 
Droni a Ty już możesz głosować? ;)



ja na nic, ale gdybym był w Polsce to SLD, ewentualnie SLD. :>
 
Jesli nie bylbym za granica oddalbym swoj glos na JKM i jego Kongrej Nowej Prawicy.



Zdaje sobie sprawe, ze jego spojrzenie na swiat jest dosc kontrowersyjne i przez wielu odbierane jako absurdalne, ale dla mnie Pan Janusz Korwin-Mikke jest ogronym autorytetem. Moje poglady pokrywaja sie z jego w 99%, ponadto to on zaszczepil we mnie idee i wartosci, ktorymi dawniej gardzilem, a dzisiaj sa dla mnie bardzo wazne.



Szkoda jedynie, ze jest tak dyskryminowany i nie chodzi mi juz o teorie spiskowe, jak to media go niszcza ale o skandaliczna decyzje PKW czy jakiejs innej administracji o niezarejestrowaniu list we wszystkich okregach mimo zlozenia podpisow w terminie. Jest to niebywaly skandal, jest to kpina z "demokracji". Wedlug mnie jest to zdecydowanie wystarczajacy argument do uniewaznienia wyborow, co oczywiscie sie nie wydarzy, ale chyba kazdy zdaje sobie sprawe, ze jest duza roznica jesli listy sa zarejestrowane w calym kraju.
 
raphaelius, też uważasz, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych? :-)
 
Albo zbojkotuje wybory i oddam nie ważny głos z adnotacja • jebać system • na całej karcie do glosowani albo zagłosuje na partie Palikota, tak żeby było śmieszniej, jeszcze się waham
icon_smile.gif
Przyjmuje tez możliwość oddania nieważnego głosu do sejmu i poprzeć kandydata do senatu od Palikota.
 
Dajcie spokoj z tym Palikotem nie daj boże dostanie się wiecej palikotów do sejmu i dopiero będzie wiocha :D
 
Yagiel, jeżeli głosujesz na Palikota bo masz zbieżne z nim poglądy to spoko, ale jeżeli byłoby inaczej to nie mógłbym tego zrozumieć.







(Traktuję go trochę jak oszołoma z twardymi lewicowymi poglądami - czasami się z nim zgadzam, ale w większości jego światopogląd i mój to dwie zupełnie inne bajki)
 
@Escobar tez o tym myślałem ale oddanie nieważnego głosu to lepsze rozwiązanie bo ujmujesz w ten sposób poparcie wszystkim.
 
@EN.KI



Z jednej strony tak, ale niska frekwencja moim zdaniem bardziej przemawia do wyobraźni. Może gdyby zaczęli podawać procentowo ilość nieważnych głosów, to zmieniłbym zdanie. Generalnie popieram jednak każdego kto w tych wyborach nie popiera nikogo :)
 
@damianancelott ja również nie rozumiem osób które oddają głoś "żeby było śmieszniej" :) do wyborów podchodzę dość poważnie i wcale nie jest tak, że jestem ślepo zapatrzony w jedną partię - mimo, iż moje poglądy są tzw: lewicowe (nie lubię być tak określany gdyż kształtowały się one jeszcze za nim wiedziałem co to lewica a prawica),to starałem się zapoznać również z ofertą innych partii, również tych prawicowych. Nie jestem naiwny i nie twierdzę (tak jak niektórzy), że tylko moja partia ma racje, tylko ona zbawi Polske etc. nie wierzę politykom, ale kawałek szansy należy się każdemu. a najbardziej w wyborach denerwuje mnie to iż wyścig szczurów przekłada sie na szacunek(a raczej jego brak) pomiędzy obywatelami. Daje sobię rękę uciąć, zę za jakiś czas wybuchnie wojna w tym temacie o to czyje poglądy są lepsze i jak to zawsze bywa, zacznie sie rzucaniem blotem,dlatego zywie nadzieje, iz uda mi sie zignorowac zbedne dyskusje :)
 
nigdy nie zagłosuję na PSL - dziwkę polityczną; pójdą z każdym byleby wejśc w koalicję i lokalnymi układami, głównie w powiatach i małych miastach obasadzac ciepłe posadki



wiele rządów się nie sprawdziło, a PO jak sami widzicie się skompromitowało



SLD niema żadnego programu jeśli chodzi o ekonomię, a jeśli się nie mylę wyborcy mają przedewszystkim na uwadze poprawę sytuacji ekonomicznej. Nie zauważyłem zresztą niczego poza ich liderem pozującym na męża stanu i nowoczesnego ojca narodu



PiS podczas swoich rządów odpowiadał mi poza chura optymistycznymi poczynaniami harcerzy z CBA i Jarosławem.



Palikoty i Korwiny to głównie populistyczne hasła (aborcja, podatki dla czarnych) bez szans na realizację.



Myślcie realnie, nie dajcie się uwieśc propagandzie i ułudzie. Slogany na wiecach i utopijne teorie są chwytliwe ale zastanówcie się: z kogo miały się składac rząd Palikota lub Mikke ?







btw Korwin po tym jak dostał kosę leżał w państwowym szpitalu, leczył go NFZ, a śledztwo prowadziłą państwowa Policja. Ciekawi mnie dlaczego nie poszedł do prywatnego gabinetu i nie wynajął detektywa
 
Yagiel, skoro jest tak jak mówisz to masz mój pełen szacunek. Nie lubię takich ludzi, którzy głosują na kogoś, bo śą antycośtam (w domyśle wiadomo o wyborców jakich partii chodzi - choć na jedną z nich będę głosował) albo będzie śmiesznie, fajnie itp. Dla mnie najważniejsze jest to, aby iść do wyborów i zagłosować zgodnie ze swoim światopoglądem.
 
W sytuacji politycznej w jakiej się obecnie znajdujemy czyli członkostwo w NATO i UE powoduje ze tak naprawdę to kto obecnie zarządza tym regionem europy nie ma bezpośredniego wpływu na moje życie. Wiec mogę olać wybory albo zagłosować tak żeby było śmieszniej, choćby przez zalegalizowanie ganji czy niekonwencjonalny sposób prowadzenia debaty politycznej, jest to mój świadomy wybór.
 
@ belmondo



nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem PO wiele ludzi mnie tam denerwuje, ale chyba trzeba przyznać, że okres do rządzenia mieli najgorszy po 89r plus do tego kataklizmy i katastrofy. I co? Nadal po 4 latach rządów mają najwyższe poparcie w sondażach. Ktoś powie PR - to chyba cały świat im zazdrości fachowców w tej dziedzinie bo normalnie partia która sprawuje władze w takim okresie po zakończeniu kadencji, raczej znalazłaby się poniżej progu wyborczego.



Ja nie chce nikogo przekonywać do ich zasług, ale obiektywnie rzecz biorąc trzeba im przyznać ze osiągneli sukces
 
Jadą mnie za to gdzie się da ale ja świadomie chędożę te wybory.
 
Back
Top