WWE zawita do Polski

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
rghttds.PNG


WWE° • NA ŻYWO • PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!



Długooczekiwany debiut WWE! Na żywo w Polsce! The SmackDown° World Tour • 11 listopada w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie.



Fani będą mieli okazję zobaczyć swoje ulubione gwiazdy WWE • Randy Orton°, Christian°, Sheamus°, Kane°, Wade Barrett°, Sin Cara • , Mark Henry°, The Great Khali°, Layla° i wiele więcej*.



11 listopada fani w Polsce po raz pierwszy będą mogli osobiście doświadczyć na żywo tej niepowtarzalnej rozrywki w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie. Bilety w sprzedaży od poniedziałku 23 maja 2011.



*skład może ulec zmianie



Ceny biletów:



- 385 zł płyta przód



- 220 zł płyta tył, trybuny środkowe płyta



- 110 zł trybuny boczne płyta, trybuny na poziomie 3 i 4



- 55 zł trybuny na poziomie 5 oraz niepełnosprawni



- 535 zł VIP (szczegóły oferty wkrótce)



Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłane maila na adres: [email protected]



Szczegóły wydarzenia:



SmackDown



11 listopada: ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot



Bilety na imprezę w Polsce dostępne będą w sprzedaży internetowej od 23 maja od 12.00 (południe).


Może zrobimy zrzutkę na bilet dla Pioruna?
 
Nie wiem kogo to pomysl, zeby sciagac WWE do Polski, ale chyba zainteresowanie tego typu atrakcjami w naszym kraju jest niska. Wiec pewnie bedzie klapa finansowa.
 
niska? :O nawet sobie nie zdajesz sprawy jak to badziewie jest popularne, bedzie komplet
 
Eurosport pokazuje, co prawda nie na zywo ale ogrom ludzi to oglada, tak samo extreme sports



no i spojrz na popularnosc tego wsrod Polakow na pebach torrentach etc
 
Eurosport pokazuje, co prawda nie na zywo ale ogrom ludzi to oglada, tak samo extreme sports


no i spojrz na popularnosc tego wsrod Polakow na pebach torrentach etc


Krasc z torrentow to i ja potrafie, ale zeby wybulic 55 zł na bilet i dojazd drugie tyle, to juz nie to samo :)
 
no wiesz, my tez ogladamy pirackie streamy i pobieramy a na UFC w Polsce polowa z nas by sie wybrala ;)



moze tam tacy fani tez sa
 
Będzie to tak zwany HoseShow. Nie jakiś taping. Więc show jest tylko dla publiki i nie będzie nagrywane. A bilety już się prawie wszystkie wyprzedały. Zostały tylko bilety za 55.
 
Nie orientuje się bardzo mocno w temacie, ale podejrzewam, że bardzo duże zainteresowanie biletami było nie tylko wśród Polaków, ale również Niemców. Danzing to znajome i bliskie im miejsce.
 
jezu jak to mozna oglądac :D



nie dość że jest głupie to pozniej dzieci sie tego naoglądają i będą rzucać krzesłami w kolegów



 
kompletnie nie mam pojecia na czym to polega, jestem w temacie kompletnie zielony,



ale zawsze zastanawiala mnie geneza nazwy professional wrestling, czy bylby ktos w stanie mi wyjasnic skad to sie wzielo. Czy nie jest to pewnego rodzaju dyskredytacja zapasnikow, jak oni sie do tego odnosza?
 
Nie orientuje się bardzo mocno w temacie, ale podejrzewam, że bardzo duże zainteresowanie biletami było nie tylko wśród Polaków, ale również Niemców. Danzing to znajome i bliskie im miejsce.


Przypuszczam, że nie masz racji. WWE za każdym razem organizuje cykl gal w Europie. Zawsze odwiedzają Oberhausen, Kolonie, Monachium.
 
Back
Top