WTF?! Nastula vs Zulu w grudniu?

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/strefa-walk-nastula-kontra-brazylijski-potwor,1,3729129,wiadomosc.html

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić polski mistrz olimpijski w Judo Paweł Nastula (2-4) przed występem w grudniu Tokio w Japonii, stoczy kolejną walkę dla polskich fanów, w Atlas Arenie w Łodzi. Tym razem przeciwnikiem byłego zawodnika organizacji Pride, będzie najpotężniejszy i największy fighter świata Wagner da Conseicao Martins (8-6) znany jako "Zuluzinho". Obecnie ma on 197 kg i 207 cm wzrostu i także występował w Pride.


Po zdobyciu tej informacji próbowaliśmy skontaktować się z Pawłem Nastulą i zaskoczonym jego managerem, ale jak powiedzieli - nie zaprzeczają i nie potwierdzają tego newsa. Oficjalnie zasłaniają się poufnością wszelkich rozmów prowadzonych z różnymi podmiotami, ale wiemy z naszych źródeł, że walka odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi w listopadzie 2010, organizatorami będzie poznańska organizacja Strefa Walk Wolski -Adamek.
 
Ale jaja , WAR PAWEŁ
Jednak po udanym powrocie na ring chce zmierzyć się z kimś znacznie silniejszym a na pewno takim rywalem jest potężny Zuluzinho, który wygrał kiedyś z samym Rafałem Dąbrowskim - pogromcą Valentijna Overeema (obecnie w Strikeforce).
dojebal*
 
No nie, ten news jest dużo bardziej prawdopodobny niż Aiastair vs Aleks na anonimowej gali w zapyziałej części Europy :)
 
Ta sama organizacja co rzekome starcie Reem vs Emelianenko... nie uwierzę, póki nie zobaczę..
 
Ten sam organizator. Chociaż otwarta kwestia czy tą galę w istocie zorganizuje :P.


Swoją drogą dobre jaja są z MMAth na tych dużych portalach. Onet pisze, że Zulu > Dąbrowski > V.Overeem (i pewnie w zamyśle > Couture) ale z drugiej strony Butterbean > Zulu i co teraz :D.
 
He, nie zauważyłem ze to ta słynna Strefa Walk, potrafiąca zgarnąć najlepszych zawodników z Europy ,mea culpa :)
 
Spiesze poinformowac, ze jest w tej informacji pewna niescislosc. Pawel Nastula rzeczywiscie zawalczy w listopadzie w Atlas Arenie tyle, ze jego przeciwnikiem bedzie nie "Zuluzinho" lecz debiutujacy w MMA, pogromca brytyjczykow i holendrow Shaka Zulu, krol Zulusow.
 
Co ciekawe, ojciec grubego był właśnie znany jako Rei Zulu, czyli król Zulusów.
Pytanie co mają Zulusi do Ameryki Pd. zostaje nadal aktualne :P
 
oj tam, tylko tych co wódz sprzedał za paczkę fajek, jak to mówił Pazura ;)
 
Pudzian > Butterbean > Dabrowski > V.Overeem > Couture > Rizzo > Arlovski > Werdum > Fedor
 
Pudzian > Butterbean > Dabrowski > V.Overeem > Couture > Rizzo > Arlovski > Werdum > Fedor > Sylvia > Pudzian


całe mma rozpoczyna sie i zarazem konczy na Pudzilli
 
Back
Top