Wszystkie metryczki zawodników KSW by Andrzej Janisz

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
JaniszjvSl.png


Na pewno warto obejrzeć czy nic wam nie umknęło i dla Januszy pogłębić wiedzę o zawodnikach KSW.
Zajęło mi to całe popołudnie, mam nadzieję ,że na marne nie pójdzie :)

VIDEO:

https://vimeo.com/71635959
 
Ty jesteś naprawdę zdrowo jebnięty na punkcie KSW :-)
 
Kolega znalazł sobie nisze i próbuje zgromadzić w jednym miejscu fascynatów konfrontacji.



Niemało pracy w to wkłada, a koniec końców wszystko ląduje na cohones, gdzie userzy nie doceniają ciężkiej pracy, nie widząc większego sensu w tych zestawieniach.



ot, taka analiza sytuacji z mojej strony :-)
 
Przykro mi raphaelius że nie jaram się tym filmikiem i nie widze w nim sensu. Nie ujmując autorowi, który na pewno włożył w to sporo pracy.
 
Sens jest taki ,że Janisz przedstawiając zawodnika zawsze coś o nim dopowie, doda. Dla tych co nie ogarniają tak jak Wy i się uczą - jest to przydatne :P
 
@ 1955
Muzyka na wejście Walusia to: Ivan Gough & Feenixpawl feat. Georgi Kay - In My Mind, a Anzora: LL Cool J “It’s Time for war”
 
Ja jakoś zapamiętałem najbardziej ; "Szalony Grek ze Stanów zjednoczonych" i " Wysokia jak tyczka Amerykanin z Hawajów"
 
1955



pytać się drugi raz o to samo:-) ja pierdole



co do filmku to też mnie nie przekonał, możę dlatego że ja aż tak bardzo KSW się nie jaram ale szacun za pracę
 
jak juz sie tak bawisz w montowanie to moze sensowniejsze bedzie robienie fanowskich zapowiedzi nadchodzacych walk KSW? w koncu kilka zestawien z karty ksw 24 juz znamy
 
Mam nadzieje,ze po przeczytaniu wczesniejszych postow nie zniechecisz sie do dalszej dzialalnosci tworczej.Ogolnie wyszlo Ci to calkiem niezle.Fresh ma chyba niezla mysl.W pszyszlosci moze zapytaj sie na forum odnosnie pomyslu tematu na montowanie i wtedy Twoj talent ipraca spodka sie z lepsza aprobata.
 
Back
Top