Wrażenia z pierwszego zlotu Cohones

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Cześć, to ja, Tomasz. Przyjechałem do domu i idę właśnie spać. Chcę jednak tylko powiedzieć, że walka Tsubasy z Tymkiem była świetna, szkoda tylko, że Tsubasie zostanie po tej walce pamiątka na czole. Dzięki wielkie za miło spędzony czas!
 
Szkoda że musiałem wracać na busa bo było bardzo przyjemnie. No i dług uregulowany u @Mr. Cloud
też właśnie wszedłem do domu i trochę się zdrzemne
 
Kto nie byl niech żałuje. W porywach do 40 osób wiec pewnie z 60 forumowiczów się przewinelo na spotkanie. Milo bylo poznać.

Tsubasa-Tymek to jednak za wysokie progi jeszcze ;)
 
@Masu długo jeszcze siedzieliście, jak my pojechaliśmy odwieźć naszego wojownika z cieniem?
 
Primo-staliśmy
Secundo-pare minut

Nie, z Natalią juz nie gadaliśmy;)
To szkoda, myślałem, że numer wziąłeś:D
Kurwa, głos straciłem, nie mogę mówić...
 
Było zajebiście!!! Mordy forumowe bardzo w porządeczku, no kurwa nie sądziłem że będzie aż tak miło i dobrze! Kto nie był to gamoń i tyle w temacie!
 
Wpadłem z ekipą ITC na chwilkę, ale część z Was mnie poznała :D Fajnie było pogadać, pośmiać się. Po gali nie mieliśmy żadnego kontaktu i się nie daliśmy rady zgrać do Was.

Jaka walka Tymka z Tsu? O czym mówicie?

No i przede wszystkim każdego z Was inaczej sobie wyobrażałem i to bardzo ciekawe doświadczenie spotkać ludzi z którymi pisze tu w realu. Pozdro Cohones!
 
Czy coś ciekawego ominęło mnie wczoraj, po tym jak zebrałem się już na chatę ? :)
 
Takich emocji to chyba bardziej żałuję niż tego, że gala UFC była i można było na żywo obejrzeć ;]

Wyczuwam wkręt z Tsubasą? :D
 
Odmówiono mi sprzedaży piwa :D:D
OKAYguy.png~c200
 
Oj chlopaki chlopaki, ale szefa to nam umeczyliscie :) #tsubasa_vodka_train
 
Uwierz, Tsubasa też się nam zmęczył, aż z cieniem zaczął walczyć:D
 
@Orest a to niebezpieczne, bo cienie maja to do siebie ze przemykaja pomiedzy scianami a podloga :)

Super ze tak sie sami zebraliscie, jestem mega pozytywnie zaskoczony :)
 
Koło godziny 16.00 w sobotę było wraz z członkami redakcji około 45-50 osób związanych z forum. Na prawdę Panowie brawo! Nie spodziewałem się nawet, że przyjdzie połowa z tej liczby, a tu takie pozytywne zaskoczenie. Dwa ostatnie dni to była czysta przyjemność, pozdro dla wszystkich.

Aaa i kaczka w realu to jest zajebisty chłop, odbanujcie go:)!
 
Szkoda tylko samej gali. "Gala najgorsza w historii, ale afterparty mega mocne" jak to powiedzial @defthomas

@Wewiur ja dopiero dzisiaj zajarzylem ze ty to ty :) razem z @cRe tacy niepozorni :)
 
Tak na szybko, to Pozdrowienia dla Tsubasy.
Najlepszym elementem tej gali było spotkanie z cohonesami i zdecydowanie było ono warte wydania pieniędzy na bilet. Co do reszty jak Mahmud da to się rozpiszę później.
 
Back
Top