(WOTORE4) Karta i post do komentowania

No walka wieczoru ulicznik kontra zawodowy zawodnik mma, jak to się mogło skończyć. Ogólnie cieszy jedynie, że gość od Mirka Gracie uciszył soccer kickiem tego przygłupia Sołtysiaka.
Fajna walka tego Denisa z tym drugim dryblasem.
No i najlepsze ring girls obok Gromdy :lizoremotmaly2::lizoremotmaly2:
 
Szczerze? To jeżeli na następnej gali będzie Pasternak i dadzą reflink jego to moje 30 zl ma :rutekajak:
Wiem, że od 'koksów, karków, uliczników, grypserów itd. itp.' wymaga się więcej bo grają 'sportowców'. Ale dla mnie, obejrzałem tylko kilka walk, to lepiej wyglądało jak te fejmy i inne srejmy!
I te soccer kicki!!!! :antonio:
SHOOOOOOOOGUN!!!
 
Nie patrzę się na komenty.

Powołali mnie dziś do nagrania płyty. Właśnie wróciłem że studio i odpalam Wotore.

Mam nadzieję, że było git.
IMG20220121195745.jpg
 
Kto to komentowal z Sarara? :cool: do wyjebania...

Filip Błachut - nazwisko coś mówi, ale nie wiem co.

Filip Błachut z ITC, prowadzi lajwy co poniedzialek o 21:45 "MMA slaskim okiem" wraz z trenerem Jeruszką, ktorego niestety zabraklo na gali Wotore, a szkoda bo jest prześwietny i szkoda ze nie usiadl za mikrofonem bo ma wiedze i talent i az sie milo go slucha :(
 
Oni ogółem położyli promocje pod jednym kątem. Instagram rozhulali dopiero na 2 tygodnie przed galą, FB też. Do tego z mediów branżowych to jedyni co tam są to tylko ITC. Ratują ich zawodnicy, ale Szuli, Wrzosek, Zabor i Juras sami ludzi nie przekonają.
Może chcą mieć straty nie do oszacowania...
 
Back
Top