Wigilia Cohones Kraków 2015

Masu

UFC
Light Heavyweight
Po pierwsze zapraszamy wszystkich. Zwłaszcza nowych, którzy chcą dołączyć do grupki uroczych pijaczków.
Wkupne to dobry humor, niewrażliwość na żarty ze wzrostu, stylu ubierania się i znajomości MMA.
Tym razem impreza nie potrwa do rana bo wbrew pozorom prawie każdy pracuje.

Pijemy w czeskiej knajpce Hospudka U Nas na ul. Mostowej 4 w Krakowie w środę 16 grudnia od 17:30

Strój obowiązkowy do wyboru: żupany, black tie, bluza plus koszula itd.

Zgłaszać się.



 
@Masu sto lat mordo! Wszyscy jesteśmy wiecznie piękni i młodzi.
Nigdy nie sądziłem, że poznam św. Mikołaja.
 
Stówka @Masu! Na Wigilię niestety nie wyrobię, ale pomysł uważam za fajny. Połamcie się tam ładnie:))
 
Stówka @Masu! Na Wigilię niestety nie wyrobię, ale pomysł uważam za fajny. Połamcie się tam ładnie:))
Staramy się dochowywać chrześcijańskich tradycji w nasze pięknym konserwatywnym mieście. A do tego zawsze miło napić się z tymi mordami:)



Dzięki za życzenia chłopaki!
 
Podbijam temat i odrobinka prywaty:

korzysta ktos z kakowskich plywalni? Polecacie jakiś basen? Kolna?
 
Polecacie jakiś basen?
A chcesz konkretnie popływać, czy tak tylko? ;)
Jak ta druga opcja, to jak miałem multisporta/benefit, to chodziłem często do apartamentowca na Ludwinowskiej koło Forum. Rano pusto - tyle, że ten basenik to góra 15 metrów miał. Ale mi wystarczył, bo chujowy ze mnie pływak :D
A co do Wigilii - wpadnę. Nie na bro, bo autem będę, jak to wieśniak spod Krakowa, ale przełamię się dobrym słowem ;)
 
A chcesz konkretnie popływać, czy tak tylko? ;)
Jak ta druga opcja, to jak miałem multisporta/benefit, to chodziłem często do apartamentowca na Ludwinowskiej koło Forum. Rano pusto - tyle, że ten basenik to góra 15 metrów miał. Ale mi wystarczył, bo chujowy ze mnie pływak :D
A co do Wigilii - wpadnę. Nie na bro, bo autem będę, jak to wieśniak spod Krakowa, ale przełamię się dobrym słowem ;)
O i to są dwie dobre informacje:) Wpadaj wpadaj, prawie same wieśniaki spod Krakowa będą;)
 
Niedaleko mam od roboty, to powinienem się na czas wyrobić. Z godzinkę posiedzę góra, ale zawsze to mordy forumowe poznam :)
 
Cholera nie zrobiłem rezerwacji na środę a już widzę że jutro w Hosoudce jest wigilia firmowa. Rezerwować czy spontan? W sumie zaraz obok jest Ursa Maior, Zlata Ulicka itd
 
Cholera nie zrobiłem rezerwacji na środę a już widzę że jutro w Hosoudce jest wigilia firmowa. Rezerwować czy spontan? W sumie zaraz obok jest Ursa Maior, Zlata Ulicka itd
Wszystko mi jedno. Jak tam dojechac najlepiej z Grzegorzeckiego? Na plac wolnica sie kierować? Nie znam prawie wcale żydodzielnicy.
 
Back
Top