Wiesław Koluch o MMA i Pudzianie ;)

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
Oto kulisy nie podpisania kontraktu w sprawie walki na KSW Mr tanio skóry nie sprzedam czyli Mariuszem Pudzianowskim a Robertem Paczkowem, które zdradza p.Wiesław Koluch twórca systemu Koluchstyl :)

w drugiej cz wywiadu mówi o mistrzach MMA z Polski{zaskoczył mnie)a także wyjawia filozofie przez siebie opracowanego stylu walki Koluch styl łączącego ze sobą parter jak i elementy samoobrony tak przydatnej w życiu codziennym ;)Koluchstyl w formie sportowej jest stylem czysto parterowym który może diametralnie rozszerzyć wachlarz technik w tej płaszczyźnie walki :)

chyba nie ma umowy z Tapout :)
 
Koluch Styl- co to q..wa jest???


sędzia w garniturze i białych skarpetkach wymiata:D
 Ale ten typ ma jazde, "...to ma pobudzić energię CHI, która znajduje się 3 cale poniżej pępka..." :D i tu nasuwa się pytanie czym jest energia CHI wg Kolucha?
 
Dobry motyw: Był kontrakt podpisany, Robert miał go podpisać, ale nie podpisał tego kontraktu.


I najważniejsze: Koluch nie wychodzi poza pewne bariery. Za to nauczy obrony przed napastnikiem z mieczem, który trafia się właściwie przynajmniej 2 razy w tygodniu.


Bardzo mocny materiał...
 
Kocham go za Kociaro no i za Timotheja Silve i kultularne sparingi w Białymstoku 1,2,3,no i zgrabne niemieckie przysłowie ;)
 
super kung fu wdzianko!


i obrona przed nożem też całkiem konkretna widać że Koluch rządzi ;)
 
Back
Top