Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

@Gienek ,rozumiem twoje zdenerwowanie,ale troche na darmo tracisz energię.. bo i tak ze mną byś przegrał
Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2016 roku !
 
Turniej się zakończył, ale wyleje wiadro pomyj na @Jacek Okninski. Zapisał się do turnieju i pech chciał, że trafiłem z nim do drużyny. I teraz słowo dla niego Wbijam cwela w Ciebie za to że kurwa nie odpisywałeś na kilkanaście wiadomości nie tylko ode mnie. Trzeba było napisać że jednak nie grasz i cześć pieśni, a nie spierdoliłeś i tyle Cię widzieliśmy. Za takie gówniane zagrywki powinni walić bany. Ręka Kościelskiego niech Cię dotknie i cwel jego razem z nim.

Dlaczego tak źle życzysz Jackowi?
;)))
 
To ja ogólnie dorzucę się do tego, co napisał Gienek. Było trochę osób, które się zapisały, a potem nagle okazywało się, że mają czas po 23 w dni robocze lub ogólnie byli słabo dyspozycyjni. Takie podejście jest dla mnie niezrozumiałe i głupie. Pozdrawiam.
 
To ja ogólnie dorzucę się do tego, co napisał Gienek. Było trochę osób, które się zapisały, a potem nagle okazywało się, że mają czas po 23 w dni robocze lub ogólnie byli słabo dyspozycyjni. Takie podejście jest dla mnie niezrozumiałe i głupie. Pozdrawiam.
ja tam jestem chętny na grę w haxball, choć dyspozycja na boisku raczej w kratkę. :-) Wolę sporty uderzane.
 
Ja chętnie zagram, w jakimś retro-turnieju typu Street Fighter 2 albo Mortal Kombat. :fly:
 
Back
Top