Wielki quiz InTheCage.pl

Za to że uczciwie podszedłem do tematu i quiz rozwiązałem rano na kiblu bez pomocy szerdogów i innych gugli dostanę chociaż uścisk dłoni autora pytania o Andrzejka?
 
malina w sumie to chuj z tym ze interfejs poszedl tanim kosztem, wazne ze paru cieci zlapales na klikniecia.



edit: przepraszam za krytyke i gratuluje udanego marketingu :-)
 
Większość ma 21/25. A jednak była osoba, która osiągnęła 24/25.



Czytajcie uważnie polecenia, to nie boli, naprawdę!
 
Fajna akcja, czesc pytan dla mnie za trudna (nigdy nie mialem glowy do dat czy suchych danych) a nie chce mi sie marnowac czasu na googlanie - oczywiscie limt czasowy to sciema i chyba nie musze pisac ze spokojnie bez pospiechu na mozna odpowiedzi na wszystkie pytania odszukac w Internecie bez baczenia na uplywajcacy czas na liczniku.
 
Wchodzisz z proxy - spradzasz pytania - szukasz odpowiedzi - wchodzisz na legalu - zegarek bluzgołap Twój



Ps. JNie wiem, nie sprawdzałem
 
Powiem tak, ktoś tu chyba coś pokręcił przy pytaniach, skopiowałem pytania (niech nikt nie liczy że mu wyślę :-)) żeby sobie potem sprawdzić odpowiedzi z oficjalnymi, ciekawe które miałem źle. ;)



20/25
 
21/25



Mega jestem ciekawy gdzie zrobiłem te cztery błędy, bo moja pewność co do odpowiedzi to jakieś 99,(9)%. Tak, wiem, że niektóre pytania były podchwytliwe i raczej wszystko wyłapałem.



Pytania oczywiście rozpracowywałem dla zabawy w czasie dłuższym niż regulaminowy, także możecie mnie śmiało zdyskwalifikować.



A jeśli ktoś faktycznie uzyskał 24 punkty i zrobił to uczciwie w ciągu pięciu minut (lol) to jest kurwa bogiem.
 
Odszczekuje to co napisałem wyżej :-) Po kilku próbach zrobiłem 24/25. Z czystej ciekawości :-)



Równiez ciekaw jestem tej jednej błędnej odpowiedzi bo za ch*ja nie mam pojęcia, która to może być a szukac mi się już nie chce
 
Voran,



napisz mi na twitta gdzie zrobiłem błędy, bo na pewno miałem je tam gdzie Ty. :D
 
Za to że uczciwie podszedłem do tematu i quiz rozwiązałem rano na kiblu bez pomocy szerdogów i innych gugli dostanę chociaż uścisk dłoni autora pytania o Andrzejka?


Najpierw ją umyj :D
 
Back
Top