Wielka prośba o pomoc!

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemka wszystkim. Jest sprawa. :) Moglibyście zagłosować na mój film, który startuje w konkursie Lay's? Jest szansa, że wygramy nagrodę publiczności, więc każdy głos się liczy. :) Nic to nie kosztuje, wystarczy tylko wejść w link: http://app.votting.com/80e25ca6ddfcd74ca2e3b61227e0e2d7/vote/3TJNZRbl1bbcPotem kliknąć: "Rozumiem, oddaję głos"Następnie akceptujecie aplikację "Lepiej z Lay's" (nie bierze ona żadnych danych z FB poza podstawowymi) klikając "OK"Wasz głos jest zliczony, ale żeby liczył się podwójnie kliknijcie "Lubię to!" przy profilu "Lay's PL" (przycisk jest obok takiej dużej cyfry 1)Tu możecie obejrzeć sobie naszą reklamę ;) https://www.youtube.com/watch?v=sSai6e_AOmIZ góry wielkie dzięki !!! :)
 
Poszło.Idziesz sobie z zakupami wieczorem ze sklepu, zaczepia Cię 5 chamów i wciąga do bramy, wyjmujesz Lay'sy z siatki - otwierasz, a tam wyskakuje Gangster z Oregano* niczym dżin i nokautuje wszystkich po kolei, gdy Ty stoisz osłupiony on podchodzi i wyciąga jednego chipsa z paczki, zjada i mówi: "Lepiej z Lay's" po czym odchodzi...*Chael Sonnen dla niezorientowanych :-)
 
Dzieki Wam wszystkim za głosy :)No coz, nie kazdemu musi sie podobac ;) Jest luz :) Na swoja obrone napisze, ze nagrywalismy to na szybkosci bo na WOŚP sie spieszylismy, mielismy tez klopoty z kamera musielismy zalatwiac inna, niestety troche slabsza niz ta, ktora mielismy nagrywac, co widac zresztą na zalaczonym obrazku. A no i oczywiscie dzwieki, tylko te na licencji CC-BY z mozliwoscia uzytku komercyjnego, czyli niewielki wybor :)Ale wazne ze zaglosowaliscie ! :-)
 
Back
Top