WIDEO: Zaprosił Tomasza Adamka na środek klatki w stylu Holloway’a. Chwilę później był liczony

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
BanduraAdamek.jpg


W ostatniej minucie trzeciej rundy walki wieczoru gali FAME 21, która 18 maja miała miejsce w Gliwicach, Patryk Bandurski postanowił zachęcić Tomasza Adamka do mocnej wymiany na środku klatki. Zaledwie kilka sekund później był liczony przez sędziego.

Tomasz Adamek wygrał pojedynek z "Bandurą" jednogłośną decyzją sędziów. "Góral" wielokrotnie posyłał rywala na deski, dominując go bez większych problemów. Pod koniec walki Bandurski chciał zmierzyć się w bezpośredniej wymianie z Adamkiem, jednak bardzo szybko ponownie znalazł się na deskach i znów był liczony.Tomasz Adamek w poprzedniej walce wszedł do klatki na gali XTB KSW EPIC, która odbyła się 24 lutego w Gliwicach. Doświadczony pięściarz pokonał Mameda Khalidova po trzech rundach przez kontuzję przeciwnika.

"Góral" to legenda polskiego boksu zawodowego. Tomasz Adamek na swoim koncie ma mistrzostwa świata IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz WBC w wadze półciężkiej. 46-latek w swojej karierze był również pretendentem do pasa WBC w kategorii ciężkiej.

Urodzony w Żywcu pięściarz ostatnią zawodową walkę stoczył w październiku 2018 roku. Przez nokaut w drugiej rundzie przegrał wtedy z Jarrellem Millerem.

Wcześniej Adamek zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Andrzej Gołota, Chris Arreola, Steve Cunningham, Dominick Guinn czy Przemysław Saleta. Przegrywał natomiast z Witalijem Kliczką, Arturem Szpilką i Ericiem Moliną.

Patryk Bandurski przed tym pojedynkiem stoczył dwie walki, wszystkie pod szyldem FAME. W listopadzie 2022 roku zadebiutował w starciu na zasadach boksu, pokonując jednogłośną decyzją sędziów Alana Kwiecińskiego. Następne starcie stoczył rok później, w grudniu 2023 roku na FAME: Reborn wygrał jednogłośnie na punkty z Piotrem Szeligą.

 
I teraz ten buuum badura będzie sie podniecał, że na 10-15 sekund przed koncem walki zapraszał Adamka to ostrych wymian, a wcześniej przez cała prawie walkę jechał na wstecznym i uciekał.
 
Kto to kurwa jest ten Bandura i jakim cudem tyle zjebów go ogląda?

Nie rozumiem tego świata.

Dzieci, nastolatkowie, nastolatki z wypranymi mózgami przez insta, snapsrat, srik srok, internet swoich uposledzonych rodziców, znajomych itd. Wychowywani za pomocą zbyt wysokiego kieszonkowego lub zwyklego rozdawnictwa od starych, bez wiekszych wartosci. Wiekszosc nigdy nie uprawiala sportu/jakiegolowiek innego zajecia przez dłuzej niż miesiąc pewnie co sprawia że sa to tak zwane snow-flejki co im zaserwujesz to zjedzą ze smakiem jak robią to ich rówiesnicy, tak, nawet gówno co zresztą się dzieje w sieci przecież - jeszcze to nagrają i TAK zarobia n tym pieniądze jak będzie miało zasięgi wśród reszty podobnych sobie zjebów....100 % :whodefuk: nie mam pojecią co to za frajer
 
Back
Top