WIDEO: Puste trybuny, taniec z ring girl. Floyd Mayweather stoczył kolejną walkę pokazową

Jakub Madej

Moderator
Cohones
MayweatherWalka.jpg


Floyd Mayweather stoczył kolejną walkę pokazową. pojedynek byłego mistrza świata nie budził jednak sporego zainteresowania. 25 lutego trybuny hali o2 Arena w Londynie świeciły pustkami.



46-latek zmierzył się z Aaronem Chalmersem, byłym zawodnikiem mieszanych sztuka walki, który występował w popularnych programach telewizyjnych. Starcie zakończyło się po ośmiu rundach - żaden z uczestników nie został ogłoszony jako zwycięzca, gdyż pojedynek nie był punktowany.

Podczas walki Mayweather pokazał jednak, że jest to dla niego po prostu zabawa. 46-latek w przerwie między rundami zatańczył z ring girl, a całe starcie miał pod całkowitą kontrolą.



Floyd Mayweather ostatnią zawodową walkę stoczył 26 sierpnia 2017 roku. W dziesiątej rundzie przez techniczny nokaut pokonał wtedy Conora McGregora. Po tym starciu stoczył sześć pojedynków pokazowych, w których pokonywał przed czasem Tenshina Nasukawę, Mikuru Asakurę i Dejiego Olatunjiego, starcie z Longanem Paulem, Donem Moorem i Aaronem Chalmersem kończyły się natomiast bez wskazania wygranego.

Dla Chalmersa był to drugi występ w walce bokserskiej. W swoim zawodowym debiucie pokonał na punkty Alexandra Zeledona. Wcześniej Brytyjczyk walczył w MMA pod szyldem BAMMA oraz Bellator. Pokonywał między innymi Freda Freemana czy Asha Griffithsa, przegrywał natomiast z Coreyem Browningiem i Austinem Clemem.

 
Generalnie wyjebane, ale puste trybuny i ogólnie brak zainteresowania będzie ( o ile będzie) w walce Franka z jego wybranymi rywalami. Tych pseduo boksów się narobiło bo myślą o hajsie jaki zarobił np. Konor
 
Puste trybuny były przed walką Floyda. Na jego walce było przynajmniej zapełnione 3/4 O2 Areny.
 
No i ładnie. Ludzia powoli się to przejada i to świetnie prognozuje przed potencjalna walka Francisa. Ależ będzie śmiechu jak ten dzban gowno na tym zarobi
 
I dobrze, że trybuny były puste. Widać ludzie mają w końcu wyjebane na wygłupy Floyda, który trzepał kasę na frajerach, przygotowując się do tych "walk" jeszcze mniej niż Pudzian w piwnicy :matt:

A po co miałby się przygotowywać do pokazowych walk?
 
Zabawnie sie porobilo . Od "walki stulecia " Conor Floyd gdzie kazdy sie jaral , z innych pobodek ale kazdy I spekulacja byla gruba o wynik , teori masa I mialo to byc wielkie zderzenie stylowe. (I prosze mi Tu nie mowic ze pierdziele , " ja to mialem w dupie bylem ponad to znalem wynik z gory" nie nie byles Cale forum spekulowalo , mam screeny ;). Do walk miedzy stylami gdzie juz #nikogo . W Ile to sie spalilo ? 3 Lata ?
 
Zabawnie sie porobilo . Od "walki stulecia " Conor Floyd gdzie kazdy sie jaral , z innych pobodek ale kazdy I spekulacja byla gruba o wynik , teori masa I mialo to byc wielkie zderzenie stylowe. (I prosze mi Tu nie mowic ze pierdziele , " ja to mialem w dupie bylem ponad to znalem wynik z gory" nie nie byles Cale forum spekulowalo , mam screeny ;). Do walk miedzy stylami gdzie juz #nikogo . W Ile to sie spalilo ? 3 Lata ?


Pamiętam jak kłóciłem się z ziomkami którzy wieszczyli ze freakowy boks będzie mega potęgą. :rofl:

Pisałem, ze to padnie szybko.
 
Back
Top