Wiadomość od Cris

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
Państwo Cyborgowie mówią sobie dowidzenia :-/ czyli wieczne zapomnij :-/ info od Cris o separacji

After six years of dedication to love and to happiness of marriage, I would like to inform that since December of 2011, Evangelista Cyborg and I are living our lives separately. I'd like to thank all friends for words of support during this period. No matter how hard it feels never give up on your dreams and never give up in love!
Cris

żródło bloodyelbow za UOL Esports Lutas
 
Po tej sesji nie wierzę w chemię uczuć :-/ wspomaganą chemią z ampułek :-/



cyborg_naked1.jpg




naked-cyborgs.jpg
 
No z dupy,wiem ale co ma do tego il. komentarzy.Przecież niektórzy są tak uparci że i po 10 tys postów się nie zmienią:-)



nie bylo pytania...
 
Nie wiem o co biega jakby pojawił się na głównej byłyby wpisy powyższych osób że to nie możliwe hahahahaha
 
o to biega,że masz do tego specjalne wątki w których to już dawno było wałkowane.
 
Przemek, chodzi o to, że niektórzy mimo solidnego stażu na forum zakładają chujowe tematy. Żeby to było jeszcze coś istotnego, a nie brukowy wątek...



Info zapodał w odpowiednim temacie Herrflick: http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow/page/8
 
sam się ogarnij koleżko, jak nie potrafisz czytać to zamilcz i nie zaśmiecaj forum



[strike]http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow/page/8 [/strike]i czytaj pierwszą strone jakbyś miał kłopoty z ogarnięciem.



edit: widzę, że GLF mnie uprzedził :)
 
@Dazz



Co z Tobą chłopie ? Istnieje odpowiedni temat na takie paści i ktoś Ci zwraca na to uwagę, a Ty mu grozisz pobiciem ? Wystarczyło napisać sorry/przepraszam, usuńcie/przenieście i koniec sprawy, a Ty zachowujesz się jak by Ci obraził matkę ... jestem zdziwiony Dazz.
 
Szczerze mówiąc jestem w szoku tym co czytam :)

1. Nie byłem pierwszym który zwrócił Ci uwagę, a mimo to naskoczyłeś na mnie z tekstami abym "się ogarnął" po czym dziwisz się czytając odpowiedź.

2. Będę na konwencie,ale nie po to,żeby tam robić burdy tylko aby wziąć udział w wykładach oraz strzelić klina z kolegami z cohones

3. Odbierz to sobie jak chcesz,ale daleki jestem od bezsensownego klepania się, więc raczej nie masz co liczyć na to abyśmy spotkali się w innym terminie

4. Cytując GLF








Joined: Apr '10
Komentarze:2,116
Aż się wierzyć nie chce..

Tyle ode mnie w temacie.
 
Spokojnie po co te ciśnienie, forum jest przecież od tego żeby zakładać nowe wątki. Jak ktos chce korzystać z tego tematu Newsy Userów to niech wrzuca tam, a jak ktoś chce zrobic nowego posta to droga wolna :) Nie bądźmy tacy radykalni :D
 
Poza tym nikt nie napisał że Cyborg jest wolna i można ją w końcu wyrwać :D
 
Właśnie. Defthomas poruszył ciekawe zagadnienie. Przecież jedną z idei połączenia forum i głównej jest to, że niektóe newsy użytkowników z forum pojawiają się na głównej.



Jeśli ktoś chce zredagować newsa to niech zakłada nowy temat, jeśli tylko dać o czymś znać, wtedy niech uderza do tego waszego tematu. Przestańcie się wreszcie ciśnieniować za każdym razem kiedy ktoś zakłada nowy temat, bo to również jest męczące, pozdrawiam :-)
 
Zgadzam się,ale nam chodziło raczej o to,że ten temat już jest od jakiegoś czasu, a wydawało mi się,że to chyba dobrze,że chcemy zachować tu jakiś ład. Pozostaje mi dostosować się do zdania moderatora,ograniczyć się do Newsów a w tematach tego typu nie uczestniczyć :)
 
Back
Top