Wewiur - ostateczna rozgrywka.

koniec Wewiura na forum


  • Total voters
    55
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Wewiur

Bellator
Light Heavyweight
Jak twierdzi @respect nikt już mnie nie czyta, nikt ze mną nie dyskutuje i tylko przeszkadzam na forum swoim mądrzeniem się i pisaniem samych pierdół.

Niech wygra demokracja!

Jeśli 10 osób uzna, że jestem na forum szkodnikiem (odpowie "tak"), to albo proszę o bana, albo sam honorowo odchodzę. Skończy się moje wymyślanie, ku chwale lepszej przyszłości tego forum.
 
Po co Ci to forum? Po co Ci wogole internet? Przeciez w kazdej dziedzinie jestes specem i wiesz wszystko...

siedz kurwa, gdzie leziesz?
 
Last edited:
Jak twierdzi @respect nikt już mnie nie czyta, nikt ze mną nie dyskutuje i tylko przeszkadzam na forum swoim mądrzeniem się i pisaniem samych pierdół.

Niech wygra demokracja!

Jeśli 10 osób uzna, że jestem na forum szkodnikiem (odpowie "tak"), to albo proszę o bana, albo sam honorowo odchodzę. Skończy się moje wymyślanie, ku chwale lepszej przyszłości tego forum.
Niby taki mądry, a przekręcił prawie całą moją wypowiedź. Ehh. Nigdzie nie napisałem, że NIKT Cie nie czyta, że NIKT z Tobą nie dyskutuje i że przeszkadzasz.

Nie obrażaj się jak baba.
 
@Wewiur nie zachowuj się jak białogłowa. Jeśli jedna osoba mówi ci ze pierdolisz to możesz to olać, jeśli wszyscy ci to mówią to nie strzelaj focha tylko zacznij się czytać i analizować krytycznie. Temat w stylu attention whore to najgorszy pomysł.
 
tumblr_lpg3so4bvm1qiy6q1.gif


Jestem na tak.

E: a teraz na nie

E2: a teraz znów na tak

E:3: i znów na nie bang!

Emocje jak na przy rosyjskiej ruletce heja!
 
Last edited:
Jak twierdzi @respect nikt już mnie nie czyta, nikt ze mną nie dyskutuje i tylko przeszkadzam na forum swoim mądrzeniem się i pisaniem samych pierdół.

Niech wygra demokracja!

Jeśli 10 osób uzna, że jestem na forum szkodnikiem (odpowie "tak"), to albo proszę o bana, albo sam honorowo odchodzę. Skończy się moje wymyślanie, ku chwale lepszej przyszłości tego forum.
Nie ważne jak, ważne że mówią. Tylko zdrowe ryby płyną pod prąd. Głowa do góry.

PS. Demokracja jest przereklamowana.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top