Weekendowy przegląd ringów/klatek


W ubiegłym tygodniu publikowaliśmy wyniki Bellatora 34, Sengoku 15, Superior Challenge 6 i M-1 Challenge. Poniżej kilka rezultatów z mniejszych gal:

W Snoqualmie w stanie Waszyngton na gali Rumble on the Ridge 14 odnalazł się podobno zakontraktowany przez Strikeforce Lyle Beerbohm (MMA 14-0). Fancy Pants poddał gilotyną Josha Calvo (MMA 3-1), fragmenty walki powyżej.

Dwudziesta trzecia gala Jungle Fight legendarnego Wallida Ismaila odbyła się w sobotę w Belem. Zwycięzcą turnieju w wadze półśredniej i jednocześnie mistrzem organizacji został utalentowany podopieczny braci Nogueira Erick Silva (MMA 12-1). Indio
najpierw w półfinale poddał gilotyną Gila Freitasa (MMA 12-3), a w finale potrzebował tylko 67 sekund na odklepanie trójkątem rękami Francisco Ayona (MMA 4-3).

Na dzisiejszej gali Pancrase Passion Tour 10 w Tokio rozwijany przez Sengoku zapaśnik Shigeki Osawa (MMA 6-1-1) tylko zremisował z Tomonari Kanomatą (MMA 16-5-6). W walce wieczoru Isao Kobayashi (MMA 7-1-1) zadusił gilotyną Rosjanina Artura Oumakhanova (MMA 9-5).

Weekendowy przegląd ringów/klatek
 

pablobjj

Oplot Challenge
Welterweight
Artur Oumakhanov miał epizod w Dream, jeśli komuś nic nie mówi jego nazwisko. On chyba był nawet KOP przed Sandro… On albo Kitaoka
 
Akurat Erick Silva to nazwisko warte zapamiętania. Znając dobre układy Wallida z Zuffą najprawdopodobniej kolejną walkę stoczy już w UFC.
 
Top