Wasze typy: Shogun vs. Hendo

Droni

Bellator
Welterweight
Tutaj piszcie głosy, a ja je podliczę w sobotę koło 20, 21.Ja osobiście obstawiam Hendersona.
 
nie łatwiej było się zapytać w temacie rozpiski gali ? -_-Jak już coś takiego stworzyłeś, to stawiam spokojnie i bezpiecznie na Shoguna .
 
Szczerze to bez urazy man, ale nadal stoję za podawaniem typów pod typowaniem redakcji :) Jak malinowsky założył temat z typami na chyba najbardziej oczekiwaną walkę tego roku, to nie znaczy, że do każdej walki wieczoru taki temat jest potrzebny. Kwestia nowego typera to już pewnie tylko z kilka gal :-) Mimo wszystko pewnie będzie tu odzew, więc jak już jest to niech będzie Shogun via decyzja.
 
Shogun !jak będzie nowe forum z opcją ankiety to dopiero się szaleństwo zacznie ;)
 
Mauricio Shogun RuaUFCLightHeavyweightChampMauricioShogunRua.jpg
 
Gdyby Hendo nie był znany z Pride - pomyslał bym, ze to przez sentyment do Szoguna - tyle osób stawia na niego. Ale i jeden i drugi tam walczył, jeden i drugi jest wysoko w rankingu pułciężkiej, buki dają minimalnie na Szoguna, a inne strony przewidują dość blisko - a zdarza się ze minimalnie na Hendersona. To skond tyle głosów na Szoguna? Rorumię ,że Jebaka jeszcze nie pokazał kierunku w tym temacie, ale bez przesady, bo znowu w niedziel bedzie płacz i zgrzytanie mleczaków.Wygra Hendo
 
Back
Top