Wasze typy: Cain Velasquez- Junior Dos Santos

JDS by ko . Trzecia runda. Chociaż ja na tę walkę w zyciu bym pieniędzy nie postawił . Nikomu też zbytnio nie kibicuje ale spodziewam się mega wojny
 
obstawiam ze wygra Cain Velasquez, choć z całych sił jestem za Juniorem
 
Szkoda ze wybrac trzeba miedzy dwoma ktorych sie lubi. Jak dla mnie Cain
 
Ogólnie stawiam na Caina ale chciałbym aby ta walka trwała całe 5 wyrównanych rund i skończyła się albo remisem albo kontrowersyjną decyzją co pozwoliło szybko zorganizować jeszcze bardziej oczekiwany takim przypadku rewanż ;)
 
nie wiem czemu snila mi sie ta walka i cain wygral dzwignia na reke, ale stawiam na santosa ;p
 
Podobnie jak Jebaka (no i kilka innych osób) obstawie wygraną Caina, z tym, że tylko Jebaka podał faktyczną przyczynę przegranej Juniora ;)
 
Ja postwię na JDS. Jeśli będzie dobrze przygotowany, a mam taką nadzieję powinien dać radę. Pod znakiem zapytania jest forma Caina po kontuzji.WAR JDS!
 
Walka będzie bardzo wyrównana wydaje mi się że zestaw umiejętności Caina chyba wystarczy mimo wszystko większą sympatią darze Cigano więc stawiam.JDS TKO 2rd:)
 
Sam nie wiem, lubię obydwu, albo Cain alboVelasquez innej opcji nie ma:-)
 
Bukmacherzy obstawiaja Caina... Moim zdaniem walka będzie wyrównana, a może nawet z przewagą Juniora do 4 rundy, natomiast w piatej Valasquez pokaże swoje niesamowite cardio(jak na wage ciężką) i albo wygra decyzją albo skonczy Dos Santosa właśnie w 5 rundzie. Istnieje też taka możliwość, że Junior trafi mocno trafi Caiana (skoro Lesnar go kilka razy trafil to myśle, że Dos Santos nie będzie miał z tym problemu) co może skończyć walke ale tego spodziewałbym się w pierwszych dwóch rundach.
 
cainvelasquez2.jpg
Cain Velasquez
 
Myślę że zapasy Caina są dużo bardziej dynamiczniejsze od tych Carwina, dlatego też będzie kładł na plecach JDS`a raz za razem. Aż w końcu siądzie kilka ładnych łokci w okolicach 4 rundy. Cain Velasquez by TKO 4th round.
 
Grubo się zastanawiam czy nie postawic 500 na Caina. Potem już w następnych obronach może być tak jak teraz Jones czyli x 1,20 albo i mniej. Junior ma szanse tylko na początku zanim straci pierwszy gaz (którego Cain długo nie straci) i zanim Cain zdąży się rozkręcić. Patrząc na odporność szczęki Velasqueza i to jak Junior nie mógł znokautować wykończonego Nelsona i zmasakrowanego Carwina nie widzę również dużej szansy na czysty nokaut na Cainie. Junior ma najlepsze ręce w ciężkiej ( jeszcze jako markhunto wykłócałem się o to z innymi użytkownikami po jego pierwszych walkach w UFC) ale jeżeli tylko Cain zacznie obrywać w stójce to od razu przeniesie walkę do parteru. Może i Cygan będzie umiał wstać spod niego raz czy dwa ale za trzecim i czwartym jak zabraknie mu pary już po prosut nie da rady. Velasquez jedzie cały czas na pełnych obrotach i w takim tempie moim zdaniem dos Santos się zajedzie max po rundzie. Wszystko wskazuje mi na to, że Cain rozgromi dos Santosa w podobnym stylu jak reszte swoich przeciwników i chyba postawie te 500 bo potem po walce będę se pluł w brodę, że nie zrobiłem takiej łatwej kasy. :-)
 
Postawisz 500 - Twoja kasa- żebyś potem nie żałował.Ale jak to mówią: kto nie ryzykuje - ten jeździ rowerem :-)
 
Back
Top