Warsaw Shore

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
z Wojtkiem Trybson fajtowac beda? przeciez oni ziomki. jedynie Pawel od Thhhybsona dostaje. :)

nastepny odcinek ahhhhhmagedon!!!

Nievinny

Oplot Challenge
Middleweight
sorry, wkurwia mnie bezmyślny hejt na gościa, który w przeciwieństwie do wielu zamiast napierdalać posty - trenuje.

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
ktoś rzuci widełem?

łap ;)

75774835_2_644x461_odtwarzacz-vhs-video-wideo-philips-dodaj-zdjecia.jpg

lugasek

UFC
Heavyweight
Warsaw Shore odc.6

klik

Instrukcja jak oglądać bez czekania do końca pobierania.

Wystarczy mieć na kompie program VLC media player.

http://www.videolan.org/vlc/

Kliknij prawym przyciskiem myszy na KLIK. Następnie, KOPIUJ ANDRES ODNOŚNIKA.

Teraz otwórz program VLC MEDIA PLAYER, wejdź w opcje PLIK, nastepnie OTWóRZ STRUMIEŃ W SIECI i tam w puste pole wklejasz link. Kliknij ODTWARZAJ.

Spike

UFC
Featherweight
jak śmietana zarucha... czyli chyba nie w tej edycji
lol.gif

Też odnosicie wrażenie, że Śmietana kompletnie tam nie pasuje? Nie to, że coś do niego mam, bo IMO to jedna z najnormalniejszych postaci w Warsaw Shore, po prostu odnoszę wrażenie, że nie pasuje on do tego programu. :-)

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
a tam nie pasuje. On jest takim pewnego rodzaju kontrastem między pozostałymi uczestnikami.

Mojso

KSW
Heavyweight
Kurde co to za nuta od 17 minuty jak oni sa na disco? Jezu toż to stare i znane ale kompletna pustka w głowie.

Mess

ONE FC
Featherweight
Żal Śmietany, bo Brazylijka :-) była raczej do puknięcia. Lowelas jak zwykle zamoczył, tym razem wyrwał najwyższą półkę... przyznać trzeba :D.

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Te się biją, a Trybson się śmieje. Bez kitu, przekonałem się do tej postaci :-) Trybson mistrz.

cruor

Bellator
Light Heavyweight
zacieszna ta bójka, Mała Ania gabarytami pasuje do Team Alpha (Fe)Male:-)

btw. z zapowiedzi wynika, że Paweł w końcu przyszpili Elizę

midern

UFC
Flyweight
Haha, beka. Główna moja myśl, to "Duża Ania wracaj!" :D Jak dla mnie to pasuje do śmietany, potrafią sę dogadać. Pewnie wróci do domu :)

Największą bekę miałem z Pawełka - na wyszliśmy w połowie meczu, dosiedzieliśmy do końca pierwszej połowy, a potem zonk, wyszli po 7 minucie :-)

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Hehe kolejny bekowy odcinek Trybson jak zwykle kozak :D hahaha :)

Na miejscu Pawła i Śmietany bym zrobił to samo, oglądać mecz naszych kopaczy, czy zabrać do domu dwie zajebiste brazylijki, odpowiedź prosta myślę u każdego :P Szkoda Ani, bo najbardziej ogarnięta z tych dziewczyn była. :)