Walki MMA na Olsztyn Boxing Night

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
20100917-ogt.jpg


Jak podaje mmanews.pl 17 września w olsztyńskiej hali Urania odbędzie się gala boksu organizowana przez Gmitruk Promotion. Podczas gali odbędą się dwa zawodowe pojedynki MMA, w pierwszym z nich wystąpi Łukasz Porębski (MMA:  2 – 2) a jego rywalem będzie Artur Muszyński (MMA: 0 – 1 ).
W drugim pojedynku MMA Przemysław Zbiciak (MMA: 3 -3 ) stanie naprzeciw Miłosza Świstaka (MMA: 2 -1 ).
Głównym wydarzeniem gali będzie walka Mateusza Masterniaka (notowany na 11 miejscu WBC, oraz 14 WBA w wadze junior ciężkiej).
Event ma być transmitowany przez Canal+ Sport.


Walki MMA na Olsztyn Boxing Night
 

Dankho

Oplot Challenge
Welterweight
Dokładnie, wie ktoś może gdzie można zakupić bilety w internecie?Chociaż znając powszechne zainteresowanie Olsztyniaków a raczej jego brak to miejsc wolnych raczej nie zabraknie i z kupnem biletu nie trzeba się chyba spieszyć, choć nie wiem czy to informacja pozytywna. Bo ja i myślę ze wiele tutaj osób zgromadzonych na forum z Warmii i Mazur pragnie by takie gale odbywały się co roku bo z tego co wiem w tym roku Olsztyn debiutuje jako miejsce gdzie odbywać ma się gala boksu zawodowego.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Smiesznie…walka o mistezostwo świata,a jedna twarz pokazana…Wiem, ze Mateusz jest zajebisty jak na swoj wiek i ma spory potencjal w sobie, ale troche to wyglada tak jakby nie bylo mozliwosci, ze przegra
icon_biggrin.gif
 

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
Fajnie, że będzie mma. Mam tylko obawę, że ring bokserski będzie trochę zbyt mały jak na warunki mma i fajterzy będą wpieprzać się w liny podczas akcji parterowych
 
Top