Walka "zawodników" bez rąk

PIR

PRIDE FC
Heavyweight

Myśleliście że dobiliśmy do dna ? to oni zaczynają pukać od spodu.
1551267380_e5gwux.jpg
 
Podejrzewam, że panowie wykażą się dużo lepszymi umiejętnościami od Pudziana, który lewego prostego przez 20 lat nie jest w stanie się nauczyć. Na pewno łapać :awesome: i rzucać nie będą :lol: Jedno mnie tylko zastanawia... Ostatnio freak fajty idą w tak pojebanym kierunku, że ciekawi co jeszcze ludzie wymyślą. Może syn z matką się będą pizgać? Gdzie i czy w ogóle istnieje coś takiego jak pewna granica, której się nie da albo nie powinno przekraczać:zakręcony:
 
Podejrzewam, że panowie wykażą się dużo lepszymi umiejętnościami od Pudziana, który lewego prostego przez 20 lat nie jest w stanie się nauczyć. Na pewno łapać :awesome: i rzucać nie będą :lol: Jedno mnie tylko zastanawia... Ostatnio freak fajty idą w tak pojebanym kierunku, że ciekawi co jeszcze ludzie wymyślą. Może syn z matką się będą pizgać? Gdzie i czy w ogóle istnieje coś takiego jak pewna granica, której się nie da albo nie powinno przekraczać:zakręcony:

Nie ma granicy. Może transpłciowa baba z trans chłopem nie przejdzie z braku kandydatów, ale wszystko możliwe.
 
Fajnie że ktoś chcę dać szansę niepełnosprawnym sportowca, ale kurwa w tym wypadku raczej chodzi o kontrowersje a co za tym idzie szekle
 
Fajnie że ktoś chcę dać szansę niepełnosprawnym sportowca, ale kurwa w tym wypadku raczej chodzi o kontrowersje a co za tym idzie szekle
watpie, zeby chodzilo o kontrowersje, to jest gala szuliego i napewno nie chodzilo im o takie kontrowersje jak Krolikowski odjebal :lol: Podczas tej walki bedzie tez zbiorka charytatywna wiec no
 
Czemu? To jest walka na zasadzie teakwondo. Obaj trenuja już długo i im marzeniem była walka w klatce i organizacja szuliego im to zapewniła. Ja nie widze żadnych kontrowersji
Wazne, ze nie bedzie wkładania paluchów do oczu.
 
Back
Top