Walka Pudzian kontra Butterbean? Czemu nie!

TKDFighter

Oplot Challenge
Welterweight
Od kilku dni na łamach amerykańskich serwisów możemy przeczytać wypowiedzi znanego z występów w organizacji „Pride” Erica Escha, jednego z promotorów amerykańskiej gali „Moosin”. Popularny pod pseudonimem „Butterbean”, który w przeszłości był zawodowym pięściarzem i liznął też trochę sumo obraża w swoich wypowiedziach Mariusza Pudzianowskiego i zapowiada, że jeśli ktoś zorganizuje mu pojedynek z Polakiem to ciężko go znokautuje.
Głos w tej sprawie postanowili zabrać właściciele Federacji KSW, którzy uważają, że jeden z promotorów gali, gdzie motorem napędowym jest Pudzianowski nie powinien używać takich sformułowań w stosunku do byłego strongmana. Poniżej kilka słów komentarzu od właścicieli Federacji KSW:

Maciej Kawulski

„Butterbean to wielka gwiazda amerykańskiej sceny MMA. Mariusz musiał by się zmierzyć z doświadczeniem oraz niebywałą bezczelnością w ringu. Amerykanin znany jest ze swojego brutalnego stylu walki.
Jeśli Mariusz poprawi warunki kondycyjne, a wiem ,że pracuje pod okiem specjalistów, walka mogłaby się potoczyć w sposób, którego życzyłby sobie każdy fan KSW. Myślę, że jeśli obie strony potwierdzą swoje zainteresowanie my podejmiemy rękawice.„

Martin Lewandowski:

"Nie zrozumiałe są dla mnie powody tych wypowiedzi Mr. Escha. Można by przypuszczać, że jest to jedynie szukanie medialnego rozgłosu. Nie mniej jednak jeżeli Butterbean będzie nadal podtrzymywał swoje zainteresowanie tą walką, my ze swojej strony rozpatrzymy ją poważnie, ale w tym celu potrzebujemy konkretniejszych deklaracji."

źródło: www.konforntacja.com
 
Oj sypiecie panowie newsami przy niedzieli :D


/Edit:


Ah news ze wczoraj, dzisiaj na stronie, ok, ok.
 
To wszystko sciema. KSW juz od dawna zna przeciwnika dla Mariusza tylko trzyma cala sprawe w tajemnicy. Oto On


http://media.photobucket.com/image/fatman/fire345345/FATMAN.jpg
 
Dla włodarzy KSW każdy kto walczy po za granicami Polski jest wielką legendą / gwiazdą MMA ;]
 
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Butterbean-namieszal-ws-Pudzianowskiego,wid,12485452,wiadomosc.html
 
Back
Top