Walka o Eddiego Alvareza trwa! + UPDATE

Z kontraktu które zawodnik podpisał i zgodził się na pewne warunki. Organizacja inwestuje w zawodnika i nie chce po prostu żeby ten za jakiś czas uciekł
 
Mnie zastanawia dlaczego Bellator zatrudnia tylu nie znanych rusków przecież mogliby zakontraktować Anthony Johnson'a, Hans Stringer'a, Andrei Arlovskiego, Jeff Monson, a nawet Tim Sylvia i te nazwiska robią reklamę Bellatorowi
 
@Hulk <- nikt nie powiedział, że walka Lombard vs Boetsch była pasjonująca bo była nudna jak cała(?) gala #149 ale nie można napisać, że Hector przegrał w żenującym stylu. Gdybym był złosliwy to napisałbym, że ta fraza pasuje do przegranego ostatniego pojedynku w UFC zeszłego roku. Można dać remis 29-29 ale tam było chyba 30-27 dla Tima przez 2 sędziów, a to jest kpina. I jeden i drugi walczyli ostatnio, sam oceń kto wypadł lepiej.
 
@UP



Mi bardziej chodziło o to co kaczka zauważył. Wobec oczekiwań jakie w nim pokładaliśmy wypadł żenująco. Nie mówiłem tego odnośnie punktów. Ale nie zgodziłbym się że Lombard wygrał tą walkę z Timem, bo z tego co pamiętam podczas walki cały czasbyłem przekonany że ją przegrywa. Nie wykluczam że po obejrzeniu jej jeszcze raz i po opadnięciu rozczarowania mógłbym inaczej tą walkę ocenić, ale była tak słaba że nie chce mi się do niej wracać. Jeśli uważacie że Lombard nie przegrał tej walki, to spoko nie ma sprawy, nie będę z tym polemizował bo zwyczajnie nie punktowałem tego starcia i nie palę się do punktowania go teraz.



Przegrana Lombarda o tyle była żenująca w moim odczuciu, o ile nie spełnił oczekiwań i bardziej w tym kontekście pisałem tą wypowiedź.
 
Lombard został ewidentnie wydymamy. Wydawało mi się, że nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
 
Kurde szkoda by było jakby Alvarez został w Bellatorze ...



Chętnie zoabczyłbym go z Mellendezem



Ale najpierw niech obaj znajdą się w UFC :-)
 
Wy naprawdę postrzegacie Bellatora jako jakąkolwiek konkurencję dla UFC?


A co w tym dziwnego? Nie od dziś wiadomo, że UFC lubi monopol na rynku. Bellator teraz wchodzi na Spike tv i ich gale bedą trasmitowane w czwartek więc konkurencja rośnie w siłe. Tak wiem, że zarobki Alvareza mogą wywołać burze, ale... Lombard dostał 300 tys. $ za przegraną walkę z Boetschem i jakoś nikt nie płakał.
 
BFC jest obecnie 2 organizacją na świecie (nie, nie jest nią KSW :-)) więc jakąś konkurencją zawsze jest. Z jednej storny chciałbym żeby Bellator się wzmacniał, ale z drugiej strony chciałbym sprawdzenia Alvareza w UFC.
 
@Damian



http://www.mma-manifesto.com/ufc-fighter-salary-database/salary-main/ufc-149-fighter-salaries.html
 
Jakkolwiek niezadowoleni bylibyście ze stylu, który prezentował Hector Lombard w pierwszej walce w UFC z Timem Boetschem, wszystko wskazuje na to, że nie ma on powodów do zmartwień. Bjorn Rebney powiedział bowiem w ostatnim wywiadzie dla MMAFighting, że Bellator nie był w stanie przebić oferty UFC, które położyło przed Hectorem • 700 tysięcy dolarów.



Rebney twierdzi bowiem, że UFC zapłaciło Hectorowi bonus 400 tys. dolarów za podpisanie kontraktu, 300 tys. bazowego wynagrodzenia za walkę i udział w PPV. Przebicie tej oferty przez Bellatora byłoby równoznaczne z dokładaniem dużych pieniędzy do tego zawodnika.
 
No to mnie zadziwiliście, myślałem, że dostał o wiele mniej, nie wiem dlaczego tak myślałem, patrzyłem na jego zarobki w pierwszej walce (w drugiej chyba już nie). Najwidoczniej coś mi się mocno pomyliło. Dzięki za otworzenie oczu.
 
O to właśnie mi też chodziło Al. Biorąc pod uwagę jego pierwszy występ i to ile za niego zapłacili, ta przegrana była sromotna :)
 
http://www.mmafighting.com/2013/1/7/3838968/the-mma-hour-with-eddie-alvarez-vitor-belfort-scott-coker-stephen



tutaj posluchac mozna od okolo 1:30, troche faktow i opinii od samego Eddiego.



w skrocie Bellator tak naprawde nie wylozyl tyle samo co UFC, palą gita.
 
TJ wszystko wyjaśnił w Newsach Userów plus dodał sprawy o których nie jest nigdzie napisane, przydałby się oddzielny news :)
 
Pytanie czego po tym wszystkim oczekuje Bellator? Na siłę go nie zatrzyma skoro można sobie rok odczekać. Tez chory zapis, gdy w chwili obecnej to tak poważna sprawa, a wówczas jakby jej nie było ;-)



Jedyne sensowne dla Bellatora rozwiązanie to już chyba tylko czekanie na nieziemską ofertę UFC i wycofanie się...tak by UFC chociaż "przepłaciło", może i wkurzyło właśnie paru mniej zarabiających. Trochę kasy by trzeba było sypnąć po takiej akcji pewnie i innym dla morale federacji. Może trochę by to ostudziło Rebneyowi niesmak porażki w bitwie o Eddiego.
 
@Born



odpowiedż na Twoje pytanie jest oczywista :)



Bellator oczekuje, że zawodnik nie będzie chciał przez rok być bezrobotny i ze względu na to, że dostal dobrą, wyrównaną ofertę zmusi to go do podpisania nowego kontraktu.
 
Wracając do Hectora to biorąc pod uwagę fakt iż walczył z kontuzją tylko dlatego żeby nie zawieść fanów i nie zawalić swojego debiutu w UFC, z kontuzją która w/g lekarza eliminowała go z udziału w gali to nie wiem kto gorzej wypadł...Tim był zdrowy, a zdrowy Lombard bez trudu odprawił Palharesa...dla Mnie był najwyżej remis 29-29 lecz bliżej Mi było do 30-28 jednak dla Kubańczyka.



Było minęło, temat zamknięty. Teraz Hector zaczął wznoszący streak, wygrał w swoim stylu i na pewno szybciej dokopie sie do TS'a niż Tim Barbarzyńca...
 
Myślę, że Eddie sobie już nieco zarobił, a rok przerwy niejeden ma spowodowany kontuzjami. W takim przypadku jeśli chodzi o uwolnienie z macek niechcianego pracodawcy to rok wygląda jak nic, przy kontuzji poważnie... Takie ja mam odczucie :)
 
Cchyba już wiadomo o co chodzi w sporze, eddie twierdzi że bfc nie jest w stanie zrobić ppv a rebney twierdzi że mogą zrobić stąd stwierdzenie alvareaza że bellator nie wyrównał oferty
 
Pewnie że Bellator jest w stanie zrobić PPV ale nie sądzę by zarobili na tym kokosy, także póki co niech sobie darują PPV i odłoża te plany na dalszy termin bo narazie to będzie dla nie nie opłacalny interes, takie jest moje zdanie
 
Ufc jednak jesli chce rozwalic nawet tak mala konkurencje jak Bellator, to sie nie pierdoli w tancu. Bardzo dobre pieniadze dla Eddiego, moze nie taki kosmos jak w przypadku Lombarda, ale z racji, ze walczy w lekkiej nie ma najmniejszych powodow do narzekania.
 
I get 39k RT @MolesyMMA: Something i just realised.UFC LW champ @BensonHenderson gets 30k to show, 30k to win.UFC offered Alvarez 75k n 75k


Widziałem, że Bedno będzie mial pretensje
 
Marcin jak z tego wynika że Bendo ma pretensje?



Poprawił kolesia że zarabia 39 tys a nie 30
 
Bendo w tamtym roku podpisal nowy kontrakt. 30k+30k (rosnace o 3k+3k w razie wygranych).



Walczyl juz na nim 4 walki, wiec strzelam, ze jeszcze max z dwie walki, i jesli nadal bedzie mistrzem, to dostanie kontrakt porownywalny do Alvareza.
 
No, ale co by nie mówić Eddie dawał w ostatnich latach ciekawe walki, nie było kunktatorstwa czy nudy. Walka z Chandlerem to zapomniana przeze mnie walka przy głosowaniu. Oby w UFC nie zmienił się w taktyka, ale tak najczęściej bywa.
 
Back
Top