Waga ciężka kobiet w pigułce

Kto robi takie rzeczy? To chyba nie za pieniądze tylko coś w rodzaju "Sanatorium, obóz dla grubasów, wieczorne gry i zabawy: konkurs gry w szachy, konkurs gry w ping ponga, konkurs sztuk walk dla pensjonariuszy, gra w bingo".
 
giphy.gif
 
No i co w tym dziwnego, że ciężkie baby nie biją się technicznie jak Asia czy Karolina? U mężczyzn jest to podobnie, choć nie aż tak skrajnie :D
No i przecież KG fightera mają swoją moc dla wielu widzów, więc jakoś by się sprzedały;) Może wówczas też pare mutantek by się pojawiło więcej. W końcu są cieżkie dywizje kobiece w różnych sportach ;) A jakby KSW wciągnęło np. Włodarczykową na emeryturze to pewnie PPV by trochę poszło ;]

No, ale ja pozostanę. Wolę lżejsze kategorie, w których jest więcej akcji i techniki, moim skromnym zdaniem :)
 
Po walce panie wysłać na tatuowanie gałek ocznych,pocięcie twarzy skalpelem we wzorki, np kwiatki, utlenić włoski, kilka dziar i coś z nich jeszcze będzie :-)
 
Fajne walki. Takie rzeczy powinny lecieć w telewizjach śniadaniowych. Miałbym co oglądać do bułek z dżemorem i kakałka.
 
Tylko te kobiety na spotkaniu koła gospodyń mogą się pochwalić że walczyły w klatce jak zawodniczki UFC. :penn:
:werdum:
 
Coś słodkiego i dużego na dziś...
Tylko dla koneserów!

:DC:
 
@Cloud jesteś psychiczny.

Razem ze mną zablokowałeś inicjatywę w redakcji, która miała dotyczyć kampanii na rzecz "zakazania kopnięć stopujących na kolano" bo rzekomo były zbyt brutalne i kontuzjogenne. Jesteś taki sam jak ja.
 
Razem ze mną zablokowałeś inicjatywę w redakcji, która miała dotyczyć kampanii na rzecz "zakazania kopnięć stopujących na kolano" bo rzekomo były zbyt brutalne i kontuzjogenne. Jesteś taki sam jak ja.
Rzeczywiście, bo takie coś. Trzeba nie mieć Rozumu u Godności Człowieka, żeby chcieć zakazać kopnięć stopujących na kolano. To była słuszna decyzja.
 
Back
Top