1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Waży się przyszłość Hectora Lombarda

Discussion in 'Forum MMA' started by Marcin Jabłoński, Mar 8, 2012.

1. Marcin Jabłoński

Marcin Jabłoński Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,414
    Zdobyte Lajki:
    2,596
    Punkty:
    1,790

Hector Lombard, 34-letni mistrz wagi średniej organizacji Bellator, jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników MMA na świecie i jednym z nielicznych nie będących zarazem pod skrzydłami organizacji Zuffy.

Ale jak długo to potrwa?

• Wszyscy mnie o to pytają • - mówi Dana White, prezydent UFC w wywiadzie udzielonym zaraz po zakończeniu gali UFC on FX, która odbyła się 2 marca w Australii, ojczyźnie Hectora Lombarda.

Oto, co więcej miał do powiedzenia na ten temat prezydent UFC:

• Myślę, że jest tu dość popularny. Słyszę o nim odkąd tu przyjechałem. Słyszałem również, że ma kontrakt z kimś innym więc zobaczymy. Jeśli będzie chciał walczyć w UFC prawdopodobnie przyjmiemy go do nas. •

Umowa Lombarda wygasa w ciągu kilku następnych miesięcy, jednak szef Bellatora Bjorn Rebney, powiedział, że jest zdeterminowany, aby podpisać z nim nową umowę.

• Cóż, Hector wciąż jest naszym mistrzem. Aktualnie jesteśmy w połowie bardzo konkretnych negocjacji na temat jego przyszłości w naszej organizacji. Wiele razy mówiłem, ze uważam go za najlepszego średniego na świecie, więc nie są to łatwe negocjacje. Mamy prawo do przebicia każdej oferty. Chcielibyśmy podpisać z nim nową umowę, przed zakończeniem obecnej, ale jeśli jego nazwisko znajdzie się na rynku będziemy musieli ustalić czy odpowiadamy na daną ofertę czy nie, zobaczymy jak to się skończy. Kocham tego gościa i uważam go za niesamowity talent. To była czysta przyjemność pracować z nim, robił wszystko to, o co go prosiliśmy. Za każdym razem kiedy wpuszczaliśmy go do klatki nokautował wszystkich bez trudu. Naprawdę nie możesz prosić o więcej niż to. •

Hector Lombard ma tylko dwie porażki na koncie, decyzją sędziów przegrał z Gegardem Mousasim i Akihiro Gono prawie 6 lat temu. Wygrał 31 razy z czego 24 przed czasem, a w tym aż 17 razy przez nokaut.

PS Mam nadzieję, że oddałem właściwy sens wypowiedzi Rebneya.

mmamania.com

2. Antek Emigrant

Antek Emigrant BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    945
    Zdobyte Lajki:
    133
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Jeżeli Lombard rzeczywiście przejdzie do UFC to i chyba Mamed nie będzie miał innego wyjścia :-), mimo że niezbyt się do tego pali.

3. Bodzio44

Bodzio44 Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    330
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Dzik to on jest nie ma co mówić ale jeśli nie będzie walki z Mamedem to do ufc niech wskakuje. Walka z Pelharesem to jest to nawet trochę podobni niscy i ubici :P

4. scirea

scirea Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    177
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    marzenie - Lombard w UFC i jego walka z Andersonem. Myśle że Pająka by nie pokonał, ale że ten myśli o emeryturze to widze go jako przyszłego mistrza, bądź jako Jona Fitcha wagi średniej za oczywiście mistrzem Sonnenem

5. HubiSSJ3

HubiSSJ3 Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,077
    Zdobyte Lajki:
    20,481
    Punkty:
    2,790
    Niech wpierw zawalczy z Mamedem , please :D

6. MMAteusz

MMAteusz Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    976
    Punkty:
    1,790
    Palhares - Lombard to byłaby zajebista walka.

Dwa przerażające dziki naprzeciwko siebie w klatce :-)

7. vaicavalo

vaicavalo KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    5,957
    Zdobyte Lajki:
    1,185
    Punkty:
    1,790
    DO UFC GO!!! NIE MA INNEJ OPCJI!!!

8. Zlatan

Zlatan WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,354
    Zdobyte Lajki:
    22
    Punkty:
    2,790

Jezeli udalo by sie Palharesowi przeniesc walke do parteru albo wskoczyc w firmowa skretowke to ok, w innym wypadku Hector szybko by go znokautowal

9. joystick00

joystick00 Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,376
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie sądzicie że niektórzy lekko mówiąc przeceniaja umiejętności Hectora Lombarda (np. zestawiając go z Pająkiem). Powiedzcie z kim on wygrał, jakie sławne nazwisko ma na koncie. Poprzez obijanie kelnerów wyrobił sobie opinię niepokonanego, ok jest dobry nawet bardzo dobry ale bez przesady. Calm down

10. turas

turas Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,701
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Liczę żę Lombard zawalczy na KSW z Mamedem i Mamed udowodni właścicielowi bellatora że to on jest nr.1:-)

11. KrwS

KrwS BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    760
    Zdobyte Lajki:
    30
    Punkty:
    1,790
    jesli UFC mocno interesuje sie "LombardO" to co by bylo jakby doszlo do jego walki z Mamedem, ktora Khalidov by wygral

12. zoom

zoom UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,695
    Zdobyte Lajki:
    11,466
    Punkty:
    1,790
    zainteresowaliby sie mamedem ;]

13. dyb

dyb Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    626
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    mi tam powiewa, nie mam wielkiego szacunku do umiejetnosci zawodnikow z poza ufc, ich skill zostanie zweryfikowany dopiero w krolewskiej lidze. Za duzo bylo juz takich "koksow" z niesamowitymi win-streakami poza ufc, ktorzy od razu wpierdol dostaja po przejsciu albo sie mecza ze sredniakami ufc - patrz jake shields :)

edit: tak przegladam rekord Lombarda, to z ostatnich 20 zwyciestw najcenniejsze(?) jest z brianem ebersolem, ktory jakims mega kozakiem nie jest, jeszcze shlemenko, ktory w ufc sie nigdy nie sprawdzal ;)

14. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,211
    Zdobyte Lajki:
    17,545
    Punkty:
    2,790
    "Słyszę o nim odkąd tu przyjechałem. Słyszałem również, że ma kontrakt z kimś innym więc zobaczymy. Jeśli będzie chciał walczyć w UFC prawdopodobnie przyjmiemy go do nas." :-)

Dana jest nie do podrobienia.

15. Sonny87

Sonny87 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    815
    Zdobyte Lajki:
    86
    Punkty:
    1,790
    No to Panie Rebney, wyboru Pan nie masz. Albo UFC zgarnie waszą gwiazde, albo trzeba będzie skorygować dotychczasową umowę i spełnić dodatkowe zachcianki Hectora, w tym również walkę z Mamedem.

Mam nadzieje że do walki dojdzie, a potem z Lombardem niech sie dzieje co chce.

16. Antek Emigrant

Antek Emigrant BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    945
    Zdobyte Lajki:
    133
    Punkty:
    1,790
    Home Page:

O ile oczywiście Mamed to wygra :-), co dla mnie nie jest takie oczywiste, daje szanse pół na pół.

17. hulas

hulas Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    150
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Powiedzcie z kim z czolowki wygral Lombard, ze uwazaja go za jednego z najlepszych srednich na swiecie?

18. BT

BT Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    167
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Chętnie zobaczyłbym go w UFC, jednak nie sadzę aby walczył kiedyś w walce o title shota. Jest mocny, jednak ciekaw jestem jak poradziłby sobie z takim zapaśnikiem jak Sonnen lub z takim dzikiem jak Munoz.

A powiedzcie z kim z czołówki wygrał Mamed, że uważacie go za takiego mega kota? :)

19. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    No hejka BT :*

20. BT