Ważenie przed KSW 18 - Wyniki

Co za szopka.. Dziwi się ktos dalej tym którzy krytykują?




Niee.




słuchajcie to co się dzieje? nie było overeema? dlaczego?


Nie było go. Pewnie z tego samego powodu, co nie będzie Brancha, czy Le Bannera :-)
 
Cała ta konferencja i ważenie trwało aż 21 minut :P nic ciekawego :P Overeem po prostu nie zdazyl dojechac do Płocka na 17 i ma byc z pare minut ale tego juz nie beda transmitować :) A dziennikarze zadali aż 2 pytania: jedno do Irokeza, jedno do Bazelaka :D
 
Ogólnie chłopaki nie żałujcie jeżeli nie oglądaliśćie ważenia na żywo bo nie macie programu. Nie ma czego.
 
co to kurwa bylo.wchodze 17:15 a tam koniec... wstydze sie podejsc i zagadac hehe. no Karol sie pytal gdzie Kebab hehe
 
Zobaczymy co nam jutro pokażą chłopaki. Niedawno Polski Dana White czyli M. Kawulski mówił w jakimś wywiadzie, że teraz poziom zaowdników KSW nie rożzni się aż tak bardzo o tego co prezentują zawodnicy w UFC :-)
 
Dziennikarze się nie oswoili z pomieszczeniem... Szukali Giny po kątach... dlatego nie zdążyli...



A tak poważnie to z takim podejściem to następną galę Polsat oleje i będziemy czekam na "retransmisję" an YT...
 
Oveereem wysłał około 14 może troszkę przed esa do Kawula i Lewandowskiego, że własnie jest w drodze na lotnisko więc nie dostajcie sraczki już z tym, że go nie będzie wystarczy śledzić FB KSW...



Edyta:

• "Polsko za 20 minut wsiadam do samolotu i lecę do Was. Przygotujcie się na grzmoty!" - takiego smsa przesłam do właściciel Federacji KSW, Valentijn Overeem.


Wiadomość z godziny 15
 
@Cziris ale KSW Team nie istnieje już oficjalnie... tak Górskiemu powiedzieli K&L... DO UFC Mamed i Janek dają radę, Antek, Kułak i Dowda już nie za bardzo...
 
^ Ale jemu chodziło o ogólny poziom na gali nie tylko o Polskich zawodników. Chyba się mocno naćpał
 
Dziewczyny, nie płaczcie. O ile dobrze pamiętam to Overeema zabrakło i na wadze w Gdyni, a do ringu wyszedł.
Limit do 115 dla Holendra jest formalnością.
 
Amasinger jak dobrze słyszałem wniósł na wagę 79 kg(może to ktoś potwierdzić), a na Irokeza wagę nawet nikomu się nie chciało spojrzeć.
 
Ja niczego nie potwierdzę, ale odwalili jakiś żart chyba z tym ważeniem irokeza i amasingera.



Że niby zawdonicy zrobili wcześniej wagę i teraz są ważeni tylko po to żeby mozna było ich zobaczyć?



Wiem tylko ze amasinger wygladał na sporo większego od irokeza.
 
do poziomu nie tylko sportowego, ale i organizacji eventów od strony medialnej do UFC to jeszcze lata świetlne
 
@ turas



Dzięki za szybkie wrzucanie wyników! Pozwolę sobie jednak przenieść dyskusję do tematu ze strony głównej:



http://www.mmarocks.pl/bez-kategorii/ksw-18-unfinished-sympathy-wyniki-wazenia/
 
Back
Top