Ważenie KSW 18

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Wiadomo kiedy , gdzie i czy będzie gdzieś emitowane ważenie przed KSW 18 ???
 
Ważenie jest odwołane, bo waga na której mieli ważyć się zawodnicy jebneła focha i nie pojawi sie na owym przedsięwzięciu.
 
Na ja znalazłem przed chwilom wiadomość że to tylko wymówka KSW bo się zwolniła i zatrudniła w MMAA bo jej tam więcej płacą.
 
Nie chce mi się wierzyć że to prawda, bo KSW jest najlepiej płacącą organizacją, ale wszystko możliwe, ze waga postanowiła przejśc do konkurencji i ważyć tamtejszych zawodników za lepsze pieniądze.
 
Będzie ważenie! Zaproszono panią pielęgniarkę z pobliskiej przychodni, a jak każdy wie polskie pielęgniarki potrafią ważyć na oko.



Opcją rezerwową jest Escobar, on również w oku ma miarkę... -"ktos wie ile wzrostu ma Anzor?" - "jakoś 170-172 na oko." Więc damy radę, jutro ważenie.
 
Kawulski i Lewandowski postanowili zważyć zawodnika. Ponieważ nie mieli wagi ani odważników, na duży kamień położyli długą deskę.

Na jedna stronę deski wprowadzili zawodnika, a na druga zaczęli kłaść kamienie, aż do uzyskania równowagi. Gdy im się to udało, Maciek rzekł zadowolony:
- W porządku! Teraz tylko trzeba zgadnąć, ile ważą te kamienie!
 
Pojawił się n/Documents%20and%20Settings/dom/Pulpit/22627.jpeg
g22627
owy sponsor Świn-Rzeż który ma porzyczyć im wagę



/Documents%20and%20Settings/dom/Pulpit/22627.jpeg



/Documents%20and%20Settings/dom/Pulpit/22627.jpeg
 
i tak by ta waga wypadła z rozpiski wiec wole poczekac na dwie minuty przed "uroczystoscią" na zastępstwo:)
 
Jest zastępstwo, ta waga jest klasową wagą i wteranem ważenia UFC i PRIDE, nie wązne, że ma 40 lat, ale jest była mistrzynia wszystkich kategorii :-)



71322981_1-Zdjecie-waga-uchylna.jpg
 
Ale ta 3 letnia waga robi ogromne postępy,więc myślę że to dobry ruch ze strony KSW : )
 
Back
Top