W niedzielę o 19:00 M. Kawulski w BoxingNews Cafe

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=28160:ju-w-niedziel-o-1900-maciek-kawulski-gociem-boxingnews-cafe&catid=48:ksw-news&Itemid=74WYRĘCZAM RAZORA :-)PROPONUJE ZAMIESZCZAĆ PYTANIA W KOMENTARZACH, MOŻE REDKACJA WYBIERZE NAJSENSOWNIEJSZE, POTEM WYSŁAC JE W SOBOTĘ WIECZOREM DO RAZORA
 
Niech Yoshi ogłosi jakąś mocną walkę na Płock co by odciągnąć uwagę od afer sędziowskich :PA pytanie ode mnie: nie czujesz się obrażony krytyką Automata pod swoimi felietonami?
 
to ja [strike]pierwszy[/strike] drugi :Dpytanie pierwszeJakim kurwa cudem Antek wygrał walkę? :-) a tak poważnieDlaczego na konferencji został poruszony tylko temat sędziowania w walce Pudzianowski - Thomson jeśli w "środowisku" największą burzę wywołał werdykt w walce Chmielewski - Zikić?i jeśli redkacji nie uda się skontaktować z Zikiciem to:Czy Zikić złożył oficjalny prostest w sprawie wyniku walki?
 
Będzie news u nas na głównej jutro to może poczekajcie z pytaniami :) Ułatwicie Razorowi prace na pewno
 
Jak pan Kawulski punktował walkę Chmielewski - Zikić? Czy fani mają rację krytykując ten werdykt? Jeśli nie to dlaczego?
 
szczerze mówiąc,już nie widzę sensu pytania o cokolwiek bo i tak dostaniemy odpowiedzi typu "nie ma trzech rund bo sie zawodnik zmeczy"
 
Back
Top