Właściciele UFC kupili Strikeforce!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Tą sensacyjną wiadomość podał Ariel Helwani w powyższym wywiadzie z Daną Whitem. Prezydent UFC zapowiedział, że choć Zuffa jest nowym właścicielem Strikeforce to organizacja będzie nadal operować tak jak dotychczas, tj. kontrakty Strikeforce zostaną utrzymane w mocy, również kontrakt telewizyjny z Showtime oraz Scott Coker zostanie na miejscu prezydenta Strikeforce. W sprawie kontraktu Fedora Emelianenki White powiedział, że umowy są zawarte pomiędzy Strikeforce, M-1 i Showtime i te umowy zostaną dotrzymane co oznacza, że Rosjanina będzie można oglądać w Showtime podobnie jak wszyskich innych zawodników, z którymi White ma jakieś animozje jak Barnett czy Daley.

White wykluczył również pojedynki między zawodnikami UFC i Strikeforce i przejścia z jednej do drugiej organizacji ograniczą się tylko do sytuacji kiedy kontrakt fightera jednej z nich wygaśnie. Według White’a obecny kontrakt Strikeforce z Showtime wygasa za 2 lata i do tego czasu sprawy mają toczyć się tak jak dotychczas, co zdawałoby się wskazywać na sytuację podobną do tej w jakiej było do niedawna World Extreme Cagegfighting. White powiedział, że główną motywacją była chęć dalszego rozprzestrzeniania sportu a na spuchniętej liście płac UFC nie było więcej miejsca.

Właściciele UFC kupili Strikeforce!
 

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Mnie tylko jedno zastanawia czy zawodnicy będą mieli “niewolniczy” kontrakt teraz w Strikeforce jeżeli pozostanie pod tą nazwą wogóle.
 

GLF

KSW
Heavyweight
Sebbeks, zakładam, że będzie przesiew i po pewnym czasie zostaną "ci najlepsi" oraz będzie seria gal mistrz vs mistrz po czym Strikeforce jako organizacja przestanie istnieć.
 

Pyta

Oplot Challenge
Lightweight
malinowsky /
Z tego co mówił Dana zawodnicy Strikeforce wypełnią kontrakty
 

Yagiel

UFC
Lightweight
pewnie nie będzie niewolniczego kontraktu – bo kto teraz niby ma podkupić zawodników ?
icon_biggrin.gifnie chce mi się w to wierzyć. Jak z turniejem, jak z zawodnikami – czy zostają, czy gdzieś przechodzą, ale jeśli to wszystko może oznaczać konfrontacje Fedora, Diaza,Melendeza,Overeema itd z Cainem, JDS, BJPennem itp to zapowiada się bardziej niż rewelacyjnie.
 

noodles

Bellator
Light Heavyweight
a mi sie wydaje ze to bedzie taka satelita dla UFC gdzie beda młodzi zdolni a jak beda wystarczajaco dobrzy wtedy przejda do UFC. Poki co zawodnicy ktorzy maja kontrakty ze SF pozostana tam do konca kontraktu ;-)
 

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Genialnie! Będzie jedna organizacja i zero problemów z walkami! W końcu UFC zostało jedyne na rynku.
 

bartek3112

Brutaal
Featherweight
po pierwsze rewelacja….jeszcze wiecej najlepszych zawodnikow swiata w jednej organizacji co zapowiada kozackie gale


po drugie…szkoda bo strikeforce lecialo live na eurosporcie


po trezcie… daley w ufc
icon_wink.gif
 
Top