Wódka Sobieski wspiera Damiana Grabowskiego

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

(Damian Grabowski odpowiada na pytania fanów w radiu 1080 AM Fot.: garnekmedia.blogspot.com)

Dobry wybór firmy Sobieski jeśli chodzi o wsparcie dla zawodnika. Jeśli chodzi o wódkę to też dobry wybór
icon_smile.gif

Wódka Sobieski wspiera Damiana Grabowskiego

wzi13

Oplot Challenge
Middleweight
Milo ze wspieraja Damiana i firmy zaczynaja widziec oplacalnosc w inwestowaniu w zawodnikow mma. to sie ceni.

Ciekawe tylko czy nie bedzie nieporozumien gdyby Damianowi udalo sie dostac do UFC bo oni w kwesti reklam sa raczej mocno restrykcyjni…

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Król zawsze dobry
icon_wink.gif

Menago Damiana bardzo prężnie działa, dużo Grabowskiego w mediach, jak widać sponsorzy też mainstreamowi. Szkoda, że Irokez póki co przechodzi bez większego echa.

S.T.A.L.K.E.R

Oplot Challenge
Welterweight
Polecam smakowe Sobieski, waniliowa np. z czarną porzeczką, a karmelową to chyba z colą. Moja pani fajnie się nakręca po tej waniliowej, rodeo mam potem całą noc
icon_wink.gif

MAD DOG

Oplot Challenge
Lightweight
Stalker chwalisz sie czy zalisz ???
icon_biggrin.gif
bo nie wiem czy mam Ci wspolczuc czy zazdroscic
icon_biggrin.gif
a moze po kolezensku wspomoc w potrzebie
icon_biggrin.gif
icon_wink.gif

S.T.A.L.K.E.R

Oplot Challenge
Welterweight
E panie, czasem chwale czasem żale
icon_smile.gif
ona ma takie coś no wiecie, nie pozwoli po prostu odwrócić się i zasnąć. A ta waniliowa podkręca ją dodatkowo

S.T.A.L.K.E.R

Oplot Challenge
Welterweight
No przecież wyraziłem tylko swą opinię na temat wódki Sobieski
icon_smile.gif
, podpierając ją delikatnym przykładem

korpek

Oplot Challenge
Heavyweight
Od redakcji dostaniesz konto VIP, a panna sie nie dowie - przeciez to tylko Internet!

S.T.A.L.K.E.R

Oplot Challenge
Welterweight
Jednak nie zaryzykuje, chociaż te konto…ale w razie wpadki kto będzie mi szykował 6 posiłków dziennie, mierzył węgle, białko i inne bzdury, no i ten omlet poranny z białek i płatków owsianych….Mimo wielkiego szacunku dla szanownej redakcji i wszystkich użytkowników nie zaryzykuje
icon_smile.gif